О признании утратившим силу постановление акимата Ескельдинского района от 29 мая 2017 года №104 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата Ескельдинского района области Жетісу от 20 февраля 2024 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 21 февраля 2024 года № 146-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Ескельдинского района № 104 от 29 мая 2017 года "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 112786).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Ахметов

Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №104 қаулысының күшін жою туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 37 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 21 ақпанда № 146-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 104 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 112786 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Ахметов