О признании утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата от 13 мая 2022 года № 21-120 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Кербулакском районе"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 19 февраля 2024 года № 12-98. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 22 февраля 2024 года № 155-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Кербулакского районого маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Кербулакском районе" от 13 мая 2022 года № 21-120 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28072).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев

Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2022 жылғы 13 мамырдағы № 21-120 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 12-98 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 22 ақпанда № 155-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2022 жылғы 13 мамырдағы № 21-120 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28072 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы К. Бекиев