О признании утратившим силу постановления акимата Панфиловского района от 2 февраля 2017 года № 16 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования"
Постановление акимата Панфиловского района области Жетісу от 8 февраля 2024 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 9 февраля 2024 года № 130-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 2 февраля 2017 года № 16 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 109745).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Панфиловского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Панфиловского района М. Сағымбек

Панфилов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 ақпандағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 16 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 67 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 9 ақпанда № 130-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 ақпандағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 16 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №109745 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі М. Сағымбек