О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Панфиловскому району
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 19 марта 2024 года № 8-19-83. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 20 марта 2024 года № 179-19
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Панфиловскому району с 4 % (четырех процентов) до 3 % (трех процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Временно исполнияющи полномочий председателя районного мәслихата А. Дарубаева

Панфилов ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 8-19-83 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 20 наурызда № 179-19 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4 % (төрт пайыздан) 3 % (үш пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихат төрағасының өкілеттігін
уақытша атқарушы А. Дарубаева