О признании утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 29 июня 2021 года № 7-7-39 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Панфиловскому району"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 10 июля 2024 года № 8-26-117. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 12 июля 2024 года № 233-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 29 июня 2021 года № 7-7-39 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Панфиловскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 156957).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров

Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2021 жылғы 29 маусымдағы № 7-7-39 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № 8-26-117 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 12 шілдеде № 233-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2021 жылғы 29 маусымдағы № 7-7-39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 156957 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров