О признании утратившим силу решения акима Сарканского района от 7 июня 2022 года № 6-4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Сарканского района"
Решение акима Сарканского района области Жетісу от 16 июля 2024 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 17 июля 2024 года № 235-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Сарканского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сарканского района от 7 июня 2022 года № 6-4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Сарканского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №168698).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарканского района Г. Маманбаев.

Сарқан ауданы әкімінің "Сарқан ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2022 жылғы 7 маусымдағы № 6-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімінің 2024 жылғы 16 шілдедегі № 7-2 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 17 шілдеде № 235-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданы әкімінің "Сарқан ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2022 жылғы 7 маусымдағы № 6-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №168698 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан ауданының әкімі Г. Маманбаев