О признании утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 01 июня 2015 года № 29/05 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования"
Постановление акимата Карагандинской области от 11 октября 2024 года № 61/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 14 октября 2024 года № 6676-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам образования, наставничества и безопасности детей", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 01 июня 2015 года № 29/05 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3321).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев

Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 01 маусымдағы № 29/05 "Білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 11 қазандағы № 61/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 қазанда № 6676-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне білім беру, тәлімгерлік және балалардың қауіпсіздігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 01 маусымдағы "Білім беру ұйымының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 29/05 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3321 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев