Об определении мест выездной торговли на территории города Балхаш
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 30 мая 2024 года № 25/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 30 мая 2024 года № 6604-09
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", Приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места выездной торговли через палатки (павильоны) на территории города Балхаш согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 23 февраля 2023 года №10/04 "Об определении мест выездной торговли на территории города Балхаш" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6367-09).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев
Приложение
к постановлению
Акимата города Балхаш
от 30 мая 2024 года
№ 25/01
Перечень мест выездной торговли на территории города Балхаш
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания
1
Город Балхаш, микрорайон имени М. Русакова, в районе дома № 2

Балқаш қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын айқындау туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 25/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 мамырда № 6604-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласының аумағында шатырлар (павильондар) арқылы көшпелі саудаға арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Балқаш қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 23 ақпандағы №10/04 "Балқаш қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6367-09 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев
Балқаш қаласының әкімдігінің
2024 жылғы 30 мамырдағы
№ 25/01
қаулысына қосымша
Балқаш қаласының аумағындағы көшпелі сауда орындарының тізбесі
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Балқаш қаласы, М. Русаков атындағы шағын ауданы, № 2 үй аумағында

200
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Шекер"
2
Город Балхаш, микрорайон имени С. Мухамеджанова, в районе дома № 5
140
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Санжар"
3
Город Балхаш, улица имени Абая, между домами №6 и №8
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Тамаша"
4
Город Балхаш, улица имени Абая, между домами №37 и №41
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Вита"
5
Город Балхаш, микрорайон имени Жидебай батыра, в районе дома № 10
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Береке"
6
Город Балхаш, с южной стороны стадиона "Металлург"
48
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Балдырған"
7
Город Балхаш, микрорайон имени З. Сабитовой, в районе дома №6
200
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Спутник"
8
Город Балхаш, микрорайон Конырат, улица имени М. Русакова, в районе дома №7
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Аптека "Биосфера"
9
Город Балхаш, микрорайон Конырат, улица имени Ы. Алтынсарина, в районе дома №7
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Мини маркет "Молдир"
10
Город Балхаш, станция Балхаш-1, улица Заслонова, в районе дома №3
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Арман"
11
Город Балхаш, пересечение улиц Спицына и Желтоксан
32
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
12
Город Балхаш, перекресток улиц Агыбай батыра и Жезказганская
32
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
13
Город Балхаш, 10 микрорайон, между домами №1А и №13А
32
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
14
Город Балхаш, 10 микрорайон, в районе дома №19
32
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные и непродовольственные товары.
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
15
Город Балхаш, улица имени Амангельды, в районе дома №6
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные и непродовольственные товары.
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
16
Город Балхаш, улица имени Ж. Абугалиева, в районе дома №16
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Нан"
17
Город Балхаш, улица Язева, в районе дома №15
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Азия"
18
Город Балхаш, пересечение переулков Р. Кошкарбаева и М. Маметовой
16
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Магазин "Омар ата"
19
Город Балхаш, пересечение улиц имени Абая и Спицына
32
5 лет
Овощная, плодоягодная продукция, сельскохозяйственная продукция, продовольственные товары.
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует

200
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Шекер" дүкені
2
Балқаш қаласы, С. Мұхамеджанов атындағы шағын ауданы, № 5 үй аумағында
140
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Санжар" дүкені
3
Балқаш қаласы, Абай атындағы көшесі, №6 және №8 үйлер арасында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Тамаша" дүкені
4
Балқаш қаласы, Абай атындағы көше, №37 және №41 үйлер арасында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Вита" дүкені
5
Балқаш қаласы, Жидебай батыр атындағы шағын ауданы, № 10 үй аумағында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Береке" дүкені
6
Балқаш қаласы, "Металлург" стадионының оңтүстік жағында
48
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Балдырған" дүкені
7
Балқаш қаласы, З. Сабитова шағын ауданы, №6 үй аумағында
200
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Спутник" дүкені
8
Балқаш қаласы, Қоңырат шағын ауданы, М. Русаков көшесі, №7 үй аумағында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Биосфера" дәріханасы
9
Балқаш қаласы, Қоңырат шағын ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы көше, №7 үй аумағында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Мөлдір" шағын маркеті
10
Балқаш қаласы, Балхаш-1 станциясы, Заслонов көшесі, №3 үй аумағында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Арман" дүкені
11
Балқаш қаласы, Спицын және Желтоқсан көшелерінің қиылысы
32
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
12
Балқаш қаласы, Ағыбай батыр атындағы және Жезқазған көшелерінің қиылысы
32
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
13
Балқаш қаласы, 10 шағын ауданы, №1А және №13А үйлер арасында
32
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
14
Балқаш қаласы, 10 шағын ауданы, №19 үй аумағында
32
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар.
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
15
Балқаш қаласы, Амангелді атындағы көше, №6 үй аумағында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар.
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
16
Балқаш қаласы, Ж. Әбуғалиев атындағы көше, №16 үй аумағында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Нан" дүкені
17
Балқаш қаласы, Язев атындағы көше, №15 үй аумағында
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Азия" дүкені
18
Балқаш қаласы, Р. Қошқарбаев және М. Мәметова тұйық көшелерінің қиылысы
16
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
"Омар ата" дүкені
19
Балқаш қаласы, Абай және Спицын атындағы көшелердің қиылысы
32
5 жыл
Көкөніс, жеміс-жидек өнімдері, ауыл шаруашылығы өнімдері, азық-түлік тауарлары.
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ