О признании утратившим силу постановления акимата города Сарани от 6 августа 2015 года № 30/03 "Об установлении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 30 апреля 2024 года № 28/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 4 мая 2024 года № 6595-09
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 6 августа 2015 года № 30/03 "Об установлении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3397).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Баулыков

"Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 30/03 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 28/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 мамырда № 6595-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 30/03 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3397 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Баулыков