О признании утратившим силу постановления акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 17 мая 2021 года № 195 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима Каркаралинского района" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета Каркаралинского района"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 4 октября 2024 года № 293. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 7 октября 2024 года № 6665-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 17 мая 2021 года № 195 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима Каркаралинского района" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета Каркаралинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6339).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Ә. Арғынов

"Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Қарқаралы ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану Қағидаларын бекіту туралы" Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 17 мамырдағы № 195 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 4 қазандағы № 293 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 қазанда № 6665-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Қарқаралы ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану Қағидаларын бекіту туралы" Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 17 мамырдағы № 195 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6339 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Ә. Арғынов