О признании утратившим силу решения Кызылординского областного маслихата от 18 июня 2019 года № 325 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2024 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 апреля 2024 года № 8501-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 18 июня 2019 года № 325 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6832).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов

"Қызылорда облысының қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 маусымдағы № 325 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 87 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 сәуірде № 8501-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысының қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 маусымдағы № 325 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6832 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байкадамов