О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского городского маслихата
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 февраля 2024 года № 130-16/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 февраля 2024 года № 8491-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кызылординского городского маслихата:
1) решение Кызылординского городского маслихата от 6 апреля 2016 года № 8-2/2 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5506);
2) решение Кызылординского городского маслихата от 29 марта 2022 года № 113-17/4 "О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 6 апреля 2016 года № 8-2/2 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев

Қызылорда қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 130-16/9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 ақпанда № 8491-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 8-2/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5506 болып тіркелген);
2) ""Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 8-2/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 113-17/4 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Кутухуджаев