О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 161 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2024 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2024 года № 8572-11
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 161 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6132) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Теренозек Сырдарьинского района";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 12 декабря 2024 года № 154
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 161
Проект (схема) зонирования земель поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области
Приложение 2 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 12 декабря 2024 года № 154
Приложение 2 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 161
Границы оценочных зон земель поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области
Номер зоны
Описание границ зон
Площадь зоны, гектар
І
Зона (кварталы 002,003)
267,0
Центр поселка Теренозек. Западная часть - канал "Майжарма", северная часть - железнодорожный пояс, восточная часть - улицы А.Алиакбарова и А.Токмаганбетова, южная часть - канал "Айтек", автомобильная дорога "Кызылорда-Жалагаш".
ІІ
Зона (кварталы 002,003,028)
551,0
Юго-восток поселка Теренозек. Южная часть - река "Сырдарья", автомобильная дорога "Кызылорда-Жалагаш", северная часть - от улиц А. Иманова, А. Алиакбарова и А. Токмаганбетова до железнодорожной полосы.
ІІІ
Зона (квартал 001)
219,0
Западная часть - канал "Айтбай", северная часть-железнодорожный пояс, восточная часть - канал "Майжарма", южная часть - канал "Айтек".
IV-1

"Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 154 шешімі. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 23 желтоқсанда № 8572-11 болып тiркелдi
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №161 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6132 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1, 2 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат төрағасы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 154 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Сырдария ауданы, Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Сырдария аудандық мәслихатының
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 154 шешіміне 2-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Аймақ шекарасының сипаттамасы
Аймақ ауданы, гектар
I
Аймақ (002,003 кварталдары)
267,0
Тереңөзек кентінің орталығы. Батыс бөлігі "Майжарма" каналы, солтүстік бөлігі темір жол белдеуі, шығыс бөлігі А.Әлиакбаров және А.Тоқмағанбетов көшелері, оңтүстік бөлігі "Айтек" каналы, "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолы.
II
Аймақ (002, 003, 028 кварталдары)
551,0
Тереңөзек кентінің оңтүстік-шығысы. Оңтүстік бөлігі "Сырдария" өзені, "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолы, солтүстік бөлігі А. Иманов, А.Әлиакбаров пен А.Тоқмағанбетов көшелерінен темір жол белдеуіне дейін.
ІІІ
Аймақ (001 квартал)
219,0
Батыс бөлігі "Айтбай" каналы, солтүстік бөлігі темір жол белдеуі, шығыс бөлігі "Майжарма" каналы, оңтүстік бөлігі "Айтек" каналы.
IV-1

Зона 1 участок (квартал 003)
374,6
Северная часть железнодорожного пояса поселка Теренозек.
IV-2
Зона 2 участок (квартал 028)
50,0
Северо-запад реки "Сырдарья". Земельный участок, переведенный из категории земель лесного фонда в категорию населенных пунктов в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года №957 "О переводе отдельных участков земель лесного фонда в другую категорию".
IV-3

Аймақ 1 учаске (003 квартал)
374,6
Тереңөзек кентінің темір жол белдеуінің солтүстік бөлігі.
IV-2
Аймақ 2 учаске (028 квартал)
50,0
"Сырдария" өзенінің солтүстік-батысы. "Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы №957 қаулысына сәйкес орман қоры жерлерінің санатынан елді-мекен санатына ауыстырылған жер учаскесі.
IV-3

Зона 3 участок (квартал 028)
29,0
Северо-восток реки "Сырдарья". Земельный участок, переведенный из категории земель лесного фонда в категорию населенных пунктов в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года №957 "О переводе отдельных участков земель лесного фонда в другую категорию".
IV-4
Зона 4 участок (квартал 027)
502,0
Запад поселка Теренозек. Северная часть - железнодорожный пояс, южная часть - канал "Айтек", западная часть - автомобильная дорога "Кызылорда-Жалагаш", восточная часть - канал "Айтбай-арык".
V
Зона (квартал 027)

Аймақ 3 учаске (028 квартал)
29,0
"Сырдария" өзенінің солтүстік-шығысы. "Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы №957 қаулысына сәйкес орман қоры жерлерінің санатынан елді-мекен санатына ауыстырылған жер учаскесі.
IV-4
Аймақ 4 учаске (027 квартал)
502,0
Тереңөзек кентінің батысы. Солтүстік бөлігі темір жол белдеуі, оңтүстік бөлігі "Айтек" каналы, батыс бөлігі "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолы, шығыс бөлігі "Айтбай-арық" каналы.
V
Аймақ (027 квартал)

535,0
Западная часть автомобильной дороги "Кызылорда-Жалагаш", канал "Ески бостандык", северная часть - железнодорожный пояс, южная часть - канал "Айтек".
Всего
2527,6

535,0
"Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолының батыс бөлігі, "Ескі бостандық" каналы, солтүстік бөлігі темір жол белдеуі, оңтүстік бөлігі "Айтек" каналы.
Барлығы
2527,6