О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63 "Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 9 апреля 2024 года № 10/114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 апреля 2024 года № 4698-12
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63 "Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24346) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 "Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 10/114 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 сәуірде № 4698-12 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24346 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.