О внесении изменений в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 29 марта 2024 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 марта 2024 года № 4685-12
Аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3827), следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №3 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №3
Город Актау, 31а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 11, 12, 13, 13/1 микрорайона 31, дома № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона 31а, дома № 5, 6, 7 микрорайона 31б.";
избирательные участки №26, №27 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №26
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "№ 13 гимназия" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 34, 35, 40, 42, 43, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 микрорайона 12, дома № 11, 40, 41, 42, 44 микрорайона 16.
Избирательный участок №27
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "№ 13 гимназия" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 37, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в, 85 микрорайона 12, частный дом № 14 микрорайона 12а.";
избирательные участки №46, №47 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №46
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 имени Саламата Мукашева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 10, 11, 13, 17, 19, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 87, 92, 93 микрорайона 27.
Избирательный участок №47
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 имени Саламата Мукашева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 15, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1 микрорайона 27.";
избирательный участок №55 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №55
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная школа-интернат" Управления образования Мангистауской области".

Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2024 жылғы 29 наурыздағы № 2 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 4685-12 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№3 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№3 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 31а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 31-шағын ауданының № 11, 12, 13, 13/1 үйлері, 31а-шағын ауданының № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері, 31б-шағын ауданының № 5, 6, 7 үйлері.";
№26, №27 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№26 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 13 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 12-шағын ауданының № 34, 35, 40, 42, 43, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 үйлері, 16-шағын ауданының № 11, 40, 41, 42, 44 үйлері.
№27 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 13 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 12-шағын ауданының № 37, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в, 85 үйлері, 12а-шағын ауданының № 14 жеке үйі.";
№46, №47 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№46 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 10, 11, 13, 17, 19, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 87, 92, 93 үйлері.
№47 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 15, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1 үйлері.";
№55 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№55 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 24, 28, 28/1 микрорайона 31б, дома № 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 32б.";
избирательный участок №59 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №59
Город Актау, село Умирзак, здание № 197 жилого массива "Оймаша-3".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/5, 38, 38/7, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 49 жилого массива "Оймаша-1", дома № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/2, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 78/3, 78/4, 79, 84, 84/1, 85, 86, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 90, 90/1, 90/2, 102, 102/1, 106/1, 107 жилого массива "Оймаша-2", дома № 11, 101, 101/3, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 111/1, 112, 112/1, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 119/2, 119/3, 120, 121, 122, 122/1, 122/2, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 164, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176/1, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 191, 193, 194, 195, 196, 197/1, 198/1, 198/3, 198/4, 221, 221/4, 222, 222/1 жилого массива "Оймаша-3" и дома № 1, 4, 25, 33/1, 33/2, 36/2, 36/6, 36/7, 36/10, 36/11, 36/18, 36/26, 36/27, 36/33, 36/34, 36/37, 36/89, 36/93, 36/112, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/72, 38/19, 38/71, 38/73, 38/76, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 50/17, 50/18, 50/19, 93, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 143, 143/1, 206, 259, 259/1, 259/2 микрорайона 21.";
избирательный участок №62 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №62
Город Актау, 17 микрорайон, здание №13/1 (возле здания спортивного комплекса "Халык Арена").
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20, 21, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 29 микрорайона 17.";
избирательные участки №66, №67, №68 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №66
Город Актау, 17 микрорайон, здание №13/1 (возле здания спортивного комплекса "Халык Арена").
Границы: дома № 8/1, 14, 33, 33/7, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 микрорайона 16.
Избирательный участок №67
Город Актау, 31а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 31б-шағын ауданының № 24, 28, 28/1 үйлері, 32б-шағын ауданының № 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері.";
№59 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№59 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Оймаша-3" тұрғын үй алабының №197 ғимараты.
Шекарасы: "Оймаша-1" тұрғын үй алабының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/5, 38, 38/7, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 49 үйлері, "Оймаша-2" тұрғын үй алабының № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/2, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 78/3, 78/4, 79, 84, 84/1, 85, 86, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 90, 90/1, 90/2, 102, 102/1, 106/1, 107 үйлері, "Оймаша-3" тұрғын үй алабының № 11, 101, 101/3, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 111/1, 112, 112/1, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 119/2, 119/3, 120, 121, 122, 122/1, 122/2, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 164, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176/1, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 191, 193, 194, 195, 196, 197/1, 198/1, 198/3, 198/4, 221, 221/4, 222, 222/1 үйлері және 21-шағын ауданының № 1, 4, 25, 33/1, 33/2, 36/2, 36/6, 36/7, 36/10, 36/11, 36/18, 36/26, 36/27, 36/33, 36/34, 36/37, 36/89, 36/93, 36/112, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/72, 38/19, 38/71, 38/73, 38/76, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 50/17, 50/18, 50/19, 93, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 143, 143/1, 206, 259, 259/1, 259/2 үйлері.";
№62 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№62 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, №13/1 ғимарат ("Халық Арена" спорт кешені ғимаратының жанында).
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20, 21, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 29 үйлері.";
№66, №67, №68 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№66 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, №13/1 ғимарат ("Халық Арена" спорт кешені ғимаратының жанында).
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 8/1, 14, 33, 33/7, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 үйлері.
№67 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 31а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 микрорайона 31б.
Избирательный участок №68
Город Актау, 27 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад № 46 "Балбұлақ" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 18, 28, 28/1, 31, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94 микрорайона 16, дома № 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 микрорайона 27.";
избирательные участки №240, №241 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №240
Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 29 имени Фаризы Онгарсыновой" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 микрорайона 32а, дома № 2, 3 микрорайона 32б.
Избирательный участок №241
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 микрорайона 33.";
избирательные участки №247, №248, №249 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №247
Город Актау, 17 микрорайон, здание №13/1 (возле здания спортивного комплекса "Халык Арена").
Границы: дома № 36, 38, 39, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 77, 79, 85 микрорайона 16, дома № 44, 45, 46, 47, 52, 54, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68/1, 68/3, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 микрорайона 17.
Избирательный участок №248
Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 29 имени Фаризы Онгарсыновой" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 микрорайона 32а.
Избирательный участок №249
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 41 микрорайона 19а, дома № 3, 5, 6, 7 микрорайона 33, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12 микрорайона 39.";
избирательные участки №251, №252, №253, №254, №255, №256 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №251
Город Актау, 17 микрорайон, спортивный комплекс "Халык Арена" коммунального государственного учреждения "Мангистауская областная школа высшего спортивного мастерства имени Шокыр Болтекулы" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".

Шекарасы: 31б-шағын ауданының № 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері.
№68 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 46 "Балбұлақ" бөбекжай" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 7, 18, 28, 28/1, 31, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94 үйлері, 27-шағын ауданының № 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлері.";
№240, №241 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№240 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы № 29 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 32а-шағын ауданының № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері, 32б-шағын ауданының № 2, 3 үйлері.
№241 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 33-шағын ауданының № 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 үйлері.";
№247, №248, №249 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№247 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, №13/1 ғимарат ("Халық Арена" спорт кешені ғимаратының жанында).
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 36, 38, 39, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 77, 79, 85 үйлері, 17-шағын ауданының № 44, 45, 46, 47, 52, 54, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68/1, 68/3, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 үйлері.
№248 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы № 29 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 32а-шағын ауданының № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№249 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19а-шағын ауданының № 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 41 үйлері, 33-шағын ауданының № 3, 5, 6, 7 үйлері, 39-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12 үйлері.";
№251, №252, №253, №254, №255, №256 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№251 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шоқыр Бөлтекұлы атындағы Маңғыстау облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Халық Арена" спорт кешені.

Границы: дома № 6, 6/1, 6/3, 30, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 99, 112, 113, 116 микрорайона 17.
Избирательный участок №252
Город Актау, 17 микрорайон, спортивный комплекс "Халык Арена" коммунального государственного учреждения "Мангистауская областная школа высшего спортивного мастерства имени Шокыр Болтекулы" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 8, 9, 9/1, 10, 11, 41, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 42, 42/1, 43, 51, 54, 55, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 101, 102, 103, 104, 107 микрорайона 17.
Избирательный участок №253
Город Актау, 19а микрорайон, здание государственного учреждения "Мангистауская областная универсальная библиотека имени Кабиболлы Сыдиыкова" Управления культуры, архивов и документации Мангистауской области".
Границы: дома № 5, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 10, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17, 17/2, 40, 40/1, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3 микрорайона 19.
Избирательный участок №254
Город Актау, 19а микрорайон, здание государственного учреждения "Мангистауская областная универсальная библиотека имени Кабиболлы Сыдиыкова" Управления культуры, архивов и документации Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 3/1, 4 микрорайона 19, дома № 5, 7, 12, 12/1, 16, 17, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 20, дома № 12, 17, 21 микрорайона 20а.
Избирательный участок №255
Город Актау, 34 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия № 19 имени Толеген Айбергенулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 1/1, 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18 микрорайона 34, дома № 9, 10 микрорайона 38.
Избирательный участок №256
Город Актау, 34 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия № 19 имени Толеген Айбергенулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 1/1, 5, 5/1, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 микрорайона 35, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 микрорайона 38.";
дополнить избирательными участками №263, №264 следующего содержания:
"Избирательный участок №263
Город Актау, 17 микрорайон, здание общежития №118.
Границы: дома № 44, 45, 46, 51 микрорайона 17, дома № 3, 4, 5, 12, 18, 19, 20, 21, 28 микрорайона 18, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10 микрорайона 18а.
Избирательный участок №264
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".

Шекарасы: 17-шағын ауданының № 6, 6/1, 6/3, 30, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 99, 112, 113, 116 үйлері.
№252 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шоқыр Бөлтекұлы атындағы Маңғыстау облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Халық Арена" спорт кешені.
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 8, 9, 9/1, 10, 11, 41, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 42, 42/1, 43, 51, 54, 55, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 101, 102, 103, 104, 107 үйлері.
№253 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "​Қабиболла Сыдиықов атындағы Маңғыстау облыстық әмбебап кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданының № 5, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 10, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17, 17/2, 40, 40/1, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3 үйлері.
№254 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қабиболла Сыдиықов атындағы Маңғыстау облыстық әмбебап кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданының № 1, 2, 3, 3/1, 4 үйлері, 20-шағын ауданының № 5, 7, 12, 12/1, 16, 17, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері, 20а-шағын ауданының № 12, 17, 21 үйлері.
№255 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 34-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлеген Айбергенұлы атындағы № 19 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 34-шағын ауданының № 1, 1/1, 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері, 38-шағын ауданының № 9, 10 үйлері.
№256 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 34-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлеген Айбергенұлы атындағы № 19 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 35-шағын ауданының № 1, 1/1, 5, 5/1, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері, 38-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.";
келесідей мазмұндағы №263, №264 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№263 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, №118 жатақхана ғимараты.
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 44, 45, 46, 51 үйлері, 18-шағын ауданының № 3, 4, 5, 12, 18, 19, 20, 21, 28 үйлері, 18а-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10 үйлері.
№264 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 20, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/4, 35, 36, 36/1, 38, 38/1 микрорайона 19.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Актау.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Актау У. Тналиев
"СОГЛАСОВАНО"
Актауская городская территориальная
избирательная комиссия

Шекарасы: 19-шағын ауданының № 20, 21, 23, 23/1, 23/2 , 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/4, 35, 36, 36/1, 38, 38/1 үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі У. Тналиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы