О признании утратившим силу решения Бейнеуского районного маслихата от 26 марта 2024 года № 14/120 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Бейнеуского района к 35 - летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 11 октября 2024 года № 20/151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 октября 2024 года № 4738-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 26 марта 2024 года №14/120 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Бейнеуского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4679-12).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш

Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 14/120 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35 - жылдығына Бейнеу ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қазандағы № 20/151 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 қазанда № 4738-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Бейнеу ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы №14/120 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4679-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш