О внесении изменений в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каракиянского района Мангистауской области от 12 февраля 2024 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 февраля 2024 года № 4670-12
Аким Каракиянского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2813) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 146 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
избирательный участок № 147 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"Избирательный участок № 147
Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 2-11-89.
Границы: дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 15-1, 17, 17-2, 21, 23, 25, 27 улицы Абая, дома № 1-14/1 улицы Ш.Валиханова, дома № 1-14а улицы Сатпаева, дома № 1-10/1, 14 улицы Жангельдина, дома № 1-14 улицы Маметова, дома № 1-25 улицы С.Алиева, все дома улиц Массив дорожников, Т. Алиева, Автобаза, Казак аул, Г.Балмуханбетова, местность "Кызылкум" села Курык.";
избирательные участки № 151 и № 152 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
избирательный участок № 153 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 153
Центр: село Жетыбай, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Жетыбайская детская школа искусств имени Оскенбая Калманбетулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-61.
Границы: все дома микрорайонов Мунайшы-1, М.Оскинбаева, Тулендиева, дома №92-257 микрорайона Т.Аубакирова села Жетыбай.";

Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2024 жылғы 12 ақпандағы № 3 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 ақпанда № 4670-12 болып тіркелді
Қарақия ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2813 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
қазақ тіліндегі № 146 сайлау учаскеcі жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"146 сайлау учаскеcі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Жалпы білім беретін мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-45.
Шекарасы: Құрық ауылының 2 шағын ауданының № 49-55, 100-101, 229-232 үйлері, 3 "А", 4, 5, 9, 14 шағын аудандарының барлық үйлері, Карьер, Барлаушылар Массиві көшелерінің барлық үйлері.";
орыс тіліндегі № 147 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
қазақ тіліндегі № 151 және № 152 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-7-51.
Шекарасы: Жетібай ауылының, Жаңақұрылыс шағын ауданының № 1-36 үйлері, Геофизика, Ш.Ыбырайымұлы, 2-ауыл шағын аудандарының барлық үйлері, Аэропорт шағын ауданының № 1-199 үйлері.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-41.
Шекарасы: Жетібай ауылының, Астана, Күржіманұлы, Мұнайшы-2 шағын аудандарының барлық үйлері, Аэропорт шағын ауданының № 200-368 үйлері.";
№ 153 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Өскенбай Қалманбетұлы атындағы Жетібай балалар өнер мектебі" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-61.
Шекарасы: Жетібай ауылының, Мұнайшы-1, М.Өскінбаев, Төлендиев шағын аудандарының барлық үйлері, Т.Аубәкіров шағын ауданының № 92-257 үйлері.";