О признании утратившим силу решения Мунайлинского районного маслихата
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 14 октября 2023 года № 21/118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 октября 2024 года № 4741-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата от 31 мая 2024 года № 16/95 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Мунайлинского района к 35 - летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4715-12).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов

Мұнайлы аудандық мәслихаты шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 қазандағы № 21/118 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қазанда № 4741-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Мұнайлы ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы №16/95 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4715-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов