О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 22 мая 2024 года № 132. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 3 июня 2024 года № 10221-10
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
Перечень социально значимых сообщений дополнить строками, порядковый номер 55, 56 следующего содержания:
"
55
Маршрут № 1 "Магазин "Сигнал" - Центр – Районная больница – ДСУ 20" (сельское (село Аулиеколь Аулиекольского района))
56
Маршрут № 2 "Аулиеколь - Аманкарагай – Аулиеколь" (внутрирайонное (Аулиекольский район))
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов

Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2024 жылғы 22 мамырдағы № 132 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 маусымда № 10221-10 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі - 55, 56 жолдармен толықтырылсын:
"
55
Маршрут № 1 "Сигнал" дүкені - Орталық - Аудандық аурухана - ДСУ 20" (ауылдық (Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылы))
56
Маршрут № 2 "Әулиекөл – Аманқарағай - Әулиекөл" (ауданішілік (Әулиекөл ауданы))
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов