О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 29 ноября 2024 года № 179. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 9 декабря 2024 года № 10337-10
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:

Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 179 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 желтоқсанда № 10337-10 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:

Перечень социально значимых сообщений дополнить строками, порядковые номера 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 следующего содержания:
"
60
Костанай - Большая Чураковка - Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
61
Маршрут № 1 "Автостанция - улица 40 лет Октября - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
62
Маршрут № 4 "Автостанция - Спорткомплекс - станция Железорудная" (городское (город Рудный))
63
Маршрут № 14 "Автостанция - Торговый дом "Форум" - 19 микрорайон" (городское (город Рудный))
64
Маршрут № 31 "19 микрорайон - улица Кустанайская - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
65
Маршрут № 10 "Магазин "Дока-хлеб" - 10 микрорайон - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
66
Маршрут № 6 "19 микрорайон - улица 40 лет Октября - поселок Фабрично-заводского обучения" (городское (город Рудный))
67
Маршрут № 20 "Автостанция - 13 микрорайон - 19 микрорайон" (городское (город Рудный))
68
Маршрут № 29 "магазин "Заман" - магазин "Юбилейный" - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
69
Маршрут № 30 "Автостанция - Спорткоплекс - магазин "Дока-хлеб" (городское (город Рудный))
70

Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 - жолдармен толықтырылсын:
"
60
Қостанай - Большая Чураковка – Қостанай (ауданаралық (облысішілік қалааралық))
61
№ 1 маршрут "Автостанция - 40 лет Октября көшесі - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
62
№ 4 маршрут "Автостанция - спорт кешені - Железорудная станциясы" (қалалық (Рудный қаласы))
63
№ 14 маршрут "Автостанция - "Форум" сауда үйі - 19 шағынаудан" (қалалық (Рудный қаласы))
64
№ 31 Маршрут "19 шағынаудан - Қостанай көшесі - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
65
№ 10 маршрут "Дока–хлеб" дүкені - 10 шағынаудан - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
66
№ 6 маршрут "19 шағынаудан - 40 лет Октября көшесі - Фабрика-зауыттық оқыту кенті" (қалалық (Рудный қаласы))
67
№ 20 маршрут "Автостанция - 13 шағынаудан - 19 шағынаудан" (қалалық (Рудный қаласы))
68
№ 29 маршрут "Заман" дүкені - "Юбилейный" дүкені - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
69
№ 30 маршрут "Автостанция - Спорт кешені - "Дока–хлеб" дүкені (қалалық (Рудный қаласы))
70

Маршрут № 200 "19 микрорайон - улица 40 лет Октября - Контрольно - пропускной пункт" (городское (город Рудный))
71
Маршрут № 25 "Автостанция - магазин "Юбилейный" - 19 микрорайон" (городское (город Рудный))
72
Маршрут № 26 "Автостанция - Спорткомплекс - станция Железорудная" (городское (город Рудный))
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата М. Жутаев

№ 200 маршрут "19 шағынаудан - 40 лет Октября көшесі - Бақылау-өткізу пункті" (қалалық (Рудный қаласы))
71
№ 25 маршрут "Автостанция - "Юбилейный" дүкені - 19 шағынаудан" (қалалық (Рудный қаласы))
72
№ 26 маршрут "Автостанция - Спорт кешені - Железорудная станциясы" (қалалық (Рудный қаласы))
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы М. Жутаев