О внесении изменений в решение маслихата от 25 августа 2020 года № 510 "Об организации и проведении мирных собраний"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 31 мая 2024 года № 140. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 7 июня 2024 года № 10230-10
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об организации и проведении мирных собраний" от 25 августа 2020 года № 510 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9409) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению строку "Специализированные места для организации и проведения собраний, митингов и пикетирования" изложить в новой редакции:
"Специализированные места для организации и проведения мирных собраний";
пункт 18 приложения 2 к указанному решению изложить в новой редакции:
"18. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, составляет не менее 100 метров.";
пункт 20 приложения 2 к указанному решению изложить в новой редакции:
"20. Не допускается проведение пикетирования на расстоянии 800 метров от границ прилегающих территорий следующих объектов:
1) места массовых захоронений;
2) объекты железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающие к ним территории;
3) территории, прилегающие к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность административно-территориальной единицы и жизнедеятельность населения;
4) территории, прилегающие к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) магистральные железнодорожные сети, магистральные трубопроводы, национальные электрические сети, магистральные линии связи и прилегающие к ним территории.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Искаков

Мәслихаттың 2020 жылғы 25 тамыздағы № 510 "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 140 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 маусымда № 10230-10 болып тіркелді
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" 2020 жылғы 25 тамыздағы № 510 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9409 болып тіркелген) мынандай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасындағы "Жиналыстарды, митингілерді және пикеттеуді ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Пикеттеуді жүзеге асыратын адамдар арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының 20-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Мынадай объектілердің іргелес аумақтарының шекараларынан 800 метр қашықтықта пикет өткізуге жол берілмейді:
1) жаппай жерлеу орындары;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілер және оларға іргелес жатқан аумақтар;
3) әкімшілік-аумақтық бірліктің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтар;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтар;
5) магистральдық теміржол желілері, магистральдық құбырлар, ұлттық электр желілері, магистральдық байланыс желілері және оларға іргелес жатқан аумақтар.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков