Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Амангельды и населенных пунктов Амангельдинского района
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2024 года № 79. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 5 марта 2024 года № 10156-10
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Амангельды и населенных пунктов Амангельдинского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Амангельды и населенных пунктов Амангельдинского района согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя районного маслихата Н. Альмагамбетов
Приложение 1
к решению Амангельдинского
районного маслихата
от 28 февраля 2024 года
№ 79
Проект (схема) зонирования земель села Амангельды
Приложение 2
к решению Амангельдинского
районного маслихата
от 28 февраля 2024 года
№ 79
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Амангельдинского района
Приложение 3
к решению Амангельдинского
районного маслихата
от 28 февраля 2024 года
№ 79
Границы оценочных зон и поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки села Амангельды Амангельдинского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
улицы Абай Кунанбаева, Ахметбекова, Б.Гордеева, Б.Майлина, Божманова, Дуйсенбина, Канжигалина, Кейки батыра, Сырбай Мауленова, Наурыз, Сатыбалдина, Сейфуллина, Танаткан палуана, Торгай, центральная часть улицы А.Байтурсынова от пересечения с улицей Абая Кунанбаева до пересечения с улицей Дуйсенбина, центральная часть улицы М.Маметовой от пересечения с улицей Абая Кунанбаева до пересечения с улицей Дуйсенбина (002)

Амангелді ауылының және Амангелді ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 79 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 наурызда № 10156-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауданы Амангелді ауылының және елді мекендерінде жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Амангелді ауданы Амангелді ауылының және елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы Н. Альмагамбетов
Амангелді аудандық мәслихатының
2024 жылғы 28 ақпандағы
№ 79 шешіміне
1-қосымша
Амангелді ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Амангелді аудандық мәслихатының
2024 жылғы 28 ақпандағы
№ 79 шешіміне
2-қосымша
Амангелді ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Амангелді аудандық мәслихатының
2024 жылғы 28 ақпандағы
№ 79 шешіміне
3-қосымша
Амангелді ауданы Амангелді ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар нөмірі
Аймақтардың бағалау шекарасы
Түзету коэффиценттері
1
I
Абай Құнанбаев, Ахметбеков, Б.Гордеев, Б.Майлин, Божманов, Дүйсенбин, Қанжығалин, Кейкі батыр, Сырбай Мәуленов, Наурыз, Сатыбалдин, Сейфуллин, Танатқан палуан, Торғай көшелері, А.Байтұрсынов көшесінің орталық бөлігі Абай Құнанбаев көшесі қиылысынан Дүйсенбин көшесі қиылысына дейін, М.Мәметова көшесінің орталық бөлігі Абай Құнанбаев көшесі қиылысынан Дүйсенбин көшесі қиылысына дейін (002)

1,95
2
II
улицы А.Нурманова, Жауке батыра, Иман батыра, Касымова, Кошкар батыра, К.Байдаулетова, Т.Бадамбаева, Той тобе, автодорога Аркалык - Торгай, северная часть улицы А.Байтурсынова от пересечения с улицей Абая Кунанбаева, северная часть улицы М.Маметовой от пересечения с улицей Абая Кунанбаева до пересечения с автодорогой Аркалык - Торгай (003)
улицы Байкадамова, Д.Ещанова, Ермагамбетова, Жалдама, Матибай акына, Сейдахмет акына, М.Ауезова, М.Дулатова, Ш.Уалиханова, Ш.Дауылбаева, южная часть улицы А.Байтурсынова от пересечения с улицей Дуйсенбина, южная часть улицы М.Маметовой от пересечения с улицей Дуйсенбина до пересечения с улицей М.Дулатова (001).
1,85
Приложение 4
к решению Амангельдинского
районного маслихата
от 28 февраля 2024 года
№ 79
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Амангельдинского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I

1,95
2
II
А.Нұрманов, Жауке батыр, Иман батыр, Қасымов, Қошқар батыр, Қ.Байдаулетов, Т.Бадамбаев, Той төбе көшелері, Арқалық - Торғай тас жолы, А.Байтұрсынов көшесінің солтүстік бөлігі Абай Құнанбаев көшесінің қиылысынан, М.Мәметова көшесінің солтүстік бөлігі Абай Құнанбаев көшесі қиылысынан Арқалық - Торғай тас жолы қиылысына дейін (003)
Байқадамов, Д.Ещанов, Ермағамбетов, Жалдама, Мәтібай ақын, Сейдахмет ақын, М.Әуезов, М.Дулатов, Ш.Уәлиханов, Ш.Дауылбаев көшелері, А.Байтұрсынов көшесінің оңтүстік бөлігі Дүйсенбин көшесі қиылысынан, М.Мәметова көшесінің оңтүстік бөлігі Дүйсенбин көшесі қиылысынан М.Дулатов көшесі қиылысына дейін (001).
1,85
Амангелді аудандық мәслихатының
2024 жылғы 28 ақпандағы
№ 79 шешіміне
4-қосымша
Амангелді ауданының елді мекендері жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар нөмірі
Аймақтардың бағалау шекарасы
Түзету коэффиценттері
1
I