О внесении изменения в постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 19 мая 2020 года № 114 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 30 мая 2024 года № 151. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 5 июня 2024 года № 10226-10
Акимат Житикаринского района Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Житикаринского района Костанайской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 19 мая 2020 года № 114 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9200) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Житикаринского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района А. Жаныспаев
"СОГЛАСОВАНО"
Житикаринская районная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акима
Житикаринского района
от 30 мая 2024 года
№ 151
Приложение
к постановлению акимата
Житикаринского района
от 19 мая 2020 года
№ 114
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Житикаринского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Житикара
справа от остановки за домом 1 в 11 микрорайоне
на остановке за домом 13 в 6 микрорайоне
справа от остановки за домом 61 в 6 микрорайоне
справа от остановки за домом 19 в 5 микрорайоне
справа от остановки за домом 1 в 7 микрорайоне
справа от остановки за домом 12 в 4 микрорайоне
на остановке за домом 19 в 2 микрорайоне
слева от остановки передом строением 29 в 2 микрорайоне

Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 мамырдағы № 114 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 151 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 маусымда № 10226-10 болып тіркелді
Қостанай облысы Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" 2020 жылғы 19 мамырдағы № 114 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9200 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі А. Жаныспаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жітіқара аудандық
сайлау комиссиясы
Жітіқара
ауданы әкімінің
2024 жылғы 30 мамырдағы
№ 151 қаулысына
қосымша
Жітіқара
ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 мамырдағы
№ 114 қаулысына
қосымша
Жітіқара ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Жітіқара қаласы
11 шағын аудандағы 1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
6 шағын аудандағы 13 үйдің артындағы аялдамада
6 шағын аудандағы 61 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
5 шағын аудандағы 19 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
7 шағын аудандағы 1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
4 шағын аудандағы 12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
2 шағын аудандағы 19 үйдің артындағы аялдамада
2 шағын аудандағы 29 құрылыстың алдындағы аялдаманың сол жағында

на остановке справа дома 8 в 5 микрорайоне
на остановке перед строением 27 по улице В.И. Ленина
на остановке справа дома 29 по улице Комсомольская
2
село Пригородное
справа от остановки напротив дома 20 по улице Мира
3
село Тургеновка Большевистского сельского округа
справа дома 15 В по улице Комсомольская
4
село Кусакан Большевистского сельского округа
справа дома 14 А по улице Центральная
5
село Шевченковка Большевистского сельского округа
справа дома 9 по улице 1-Мая
6
село Муктиколь Муктикольского сельского округа
слева дома 6 по улице Ленина
справа дома 62 по улице Садовая
7
село Волгоградское Муктикольского сельского округа
перед домом 7 по улице Производственная
8
село Приречное
слева дома 7 А по улице Днепропетровская
перед строением 1 А по улице Школьная
9
село Милютинка
слева дома 174 А по улице Степная
10
село Забеловка
справа дома 4 по улице Октябрьская
перед магазином "Акжол" по улице Комсомольская
11
село Степное Степного сельского округа
слева дома 12/1 по улице Минская
слева дома 24 по улице Сабурова
12
село Аккарга Степного сельского округа
перед домом 1 по улице Зайчиковой
13
село Чайковское
напротив дома 3 по улице Клубная
напротив дома 35 по улице Школьная
14
село Тохтарово Тохтаровского сельского округа
напротив дома 1 по улице Школьная
15
село Львовка Тохтаровского сельского округа
напротив дома 9 по улице Центральная
16
село Ырсай
напротив магазина "Радуга" по улице Школьная
слева здания 19 по улице Школьная
напротив магазина "У Аллы" по улице Степная

5 шағын аудандағы 8 үйдің оң жағындағы аялдамада
В.И. Ленин көшесіндегі 27 құрылыстың алдындағы аялдамада
Комсомольская көшесіндегі 29 үйдің оң жағындағы аялдамада
2
Пригородный ауылы
Мира көшесіндегі 20 үйге қарама-қарсы аялдаманың оң жағында
3
Большевик ауылдық округінің Тургенов ауылы
Комсомольская көшесіндегі 15 В үйдің оң жағында
4
Большевик ауылдық округінің Құсақан ауылы
Центральная көшесіндегі 14 А үйдің оң жағында
5
Большевик ауылдық округінің Шевченковка ауылы
1-Мая көшесіндегі 9 үйдің оң жағында
6
Мүктікөл ауылдық округінің Мүктікөл ауылы
Ленин көшесіндегі 6 үйдің сол жағында
Садовая көшесіндегі 62 үйдің оң жағында
7
Мүктікөл ауылдық округінің Волгоград ауылы
Производственная көшесіндегі 7 үйдің алдында
8
Приречный ауылы
Днепропетровская көшесіндегі 7 А үйдің сол жағында
Школьная көшесіндегі 1 А құрылыстың алдында
9
Милютин ауылы
Степная көшесіндегі 174 А үйдің сол жағында
10
Забелов ауылы
Октябрьская көшесіндегі 4 үйдің оң жағында
Комсомольская көшесіндегі "Ақжол" дүкенінің алдында
11
Степной ауылдық округінің Степной ауылы
Минская көшесіндегі 12/1 үйдің сол жағында
Сабуров көшесіндегі 24 үйдің сол жағында
12
Степной ауылдық округінің Аққарға ауылы
Зайчикова көшесіндегі 1 үйдің алдында
13
Чайковский ауылы
Клубная көшесіндегі 3 үйге қарама-қарсы
Школьная көшесіндегі 35 үйге қарама-қарсы
14
Тоқтаров ауылдық округінің Тоқтаров ауылы
Школьная көшесіндегі 1 үйге қарама-қарсы
15
Тоқтаров ауылдық округінің Львов ауылы
Центральная көшесіндегі 9 үйге қарама-қарсы
16
Ырсай ауылы
Школьная көшесіндегі "Радуга" дүкеніне қарама-қарсы Школьная көшесіндегі 19 ғимараттың сол жағында Степная көшесіндегі "У Аллы" дүкеніне қарама-қарсы