О признании утратившим силу решения Житикаринского районного маслихата от 21 ноября 2016 года № 70 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 4 сентября 2024 года № 204. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 17 сентября 2024 года № 10267-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Житикаринского районного маслихата от 21 ноября 2016 года № 70 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6745).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов

Жітіқара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 70 "Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 4 қыркүйектегі № 204 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 қыркүйекте № 10267-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара аудандық мәслихатының "Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 21 қарашадағы № 70 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6745 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов