О внесении изменения в решение маслихата от 22 мая 2024 года № 127 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Мендыкаринском районе"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 декабря 2024 года № 175. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 31 декабря 2024 года № 10346-10
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Мендыкаринском районе" от 22 мая 2024 года № 127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10219-10) следующее изменение:
пункт 6 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"6. Услугополучатель (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается за назначением жилищной помощи один раз в квартал в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства", согласно Правилам.
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Назначение жилищной помощи" предусмотрен в приложении 2 к Правилам.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев

Мәслихаттың 2024 жылғы 22 мамырдағы № 127 "Меңдіқара ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 175 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 10346-10 болып тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 22 мамырдағы № 127 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10219-10 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1 қосымшасының 6 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенiмхатқа, заңдарға, сот шешiмiне не әкiмшiлiк құжатқа негiзделген өкiлi) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін тоқсанына бір рет Қағидаларға сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкіметінің" веб-порталына арқылы жүгінеді.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі Қағидаларға 2-қосымшада көрсетілген.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудаңдық мәслихаттың төрағасы К. Рахметкалиев