Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Караменды и населенных пунктов Наурзумского района
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 24 сентября 2024 года № 138. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 3 октября 2024 года № 10273-10
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Караменды и населенных пунктов Наурзумского района, согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Караменды и населенных пунктов Наурзумского района, согласно приложению 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 24 сентября 2024 года
№ 138
Проект (схема) зонирования земель села Караменды
Приложение 2
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 24 сентября 2024 года
№ 138
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Наурзумского района
Приложение 3
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 24 сентября 2024 года
№ 138
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Караменды
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
1
улица Шаяхметова, улица Сатпаева, улица Б. Момышулы, улица Алтынсарина, улица Абая, улица Парковая, улица Майлина, улица Амангельды, улица Баймагамбетова, улица Байтурсынова, улица Валиханова, улица Джансугурова, улица Зеленая, улица Кабанбай батыра, улица Комсомольская, улица М. Сугур улы, улица Пионерская, улица Победы, улица Строительная, улица Транспортная, улица Чапаева, улица Шаяхметова, улица Шакшак Жанибека от пересечения с улицей Кабанбай батыра до пересечения с улицей Победы, улица Сатпаева от пересечения с улицей Шаяхметова до пересечения с улицей Победы, улица Абылайхана от пересечения с улицей Алтынсарина до пересечения с улицей Победы

Қарамеңді ауылы және Науырзым ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 138 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 қазанда № 10273-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарамеңді ауылы және Науырзым ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарамеңді ауылы және Науырзым ауданы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрайымы Г. Абенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 138 шешіміне
1-қосымша
Қарамеңді ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Науырзым
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 138 шешіміне
2-қосымша
Науырзым ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Науырзым
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 138 шешіміне
3-қосымша
Қарамеңді ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
1
Шаяхметов көшесі, Сатпаев көшесі, Б. Момышулы көшесі, Алтынсарин көшесі, Абай көшесі, Парковая көшесі, Майлин көшесі, Амангелды көшесі, Баймағамбетов көшесі, Байтұрсынов көшесі, Валиханов көшесі, Джансугуров көшесі, Зеленая көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Комсомольская көшесі, М. Сугур улы көшесі, Пионерская көшесі, Победы көшесі, Строительная көшесі, Транспортная көшесі, Чапаев көшесі, Шаяхметов көшесі, Шақшақ Жәнібек көшесі Қабанбай батыр көшесінің қиылысынан Победы көшесінің қиылысына дейін, Сатпаева көшесі Шаяхметова көшесінің қиылысынан Победы көшесі қиылысына дейін, Абылайхана көшесі Алтынсарина көшесінің қиылысынан Победы көшесі қиылысына дейін

1,95
2
улица А. Молдагуловой, улица Аэропортная, улица К. Алина, улица Степная, улица Сейфуллина, улица Ауэзова, улица Воровского, улица Докучаева, улица Жамбылская, улица Н. Сагадиева, улица Терешковой, улица Гагарина, улица Садовая, улица Карбышева, улица Энергетиков, улица Автомобилистов, улица Джангильдина, улица Мира, улица Маметовой, улица Казбек би, переулок Южный, переулок Восточный, переулок Западный, переулок Алтынсарина, переулок Амангельды, переулок Карбышева, улица Сатпаева от пересечения с улицей Победы до пересечения с автодорогой Докучаевка-Раздольное-Аралколь, улица Шакшак Жанибека от пересечения с улицей Победы до пересечения с автодорогой Докучаевка-Раздольное-Аралколь, улица Абылайхана от пересечения с улицей Победы до пересечения с автодорогой Докучаевка-Раздольное-Аралколь
1,3
Приложение 4
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 24 сентября 2024 года
№ 138
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Наурзумского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
1
село Шолаксай
село Уленды
село Жамбыл
1,5
2
2
село Раздольное
село Шили
село Буревестник
село Кожа
1,3
3
3
село Дамды
село Мереке
село Кайга
1,1

1,95
2
2
А. Молдағұлова көшесі, Аэропортная көшесі, К. Алин көшесі, Степная көшесі, Сейфуллин көшесі, Ауэзов көшесі, Воровского көшесі, Докучаева көшесі, Жамбыл көшесі, Н. Сағадиев көшесі, Терешковой көшесі, Гагарин көшесі, Садовая көшесі, Карбышев көшесі, Энергетиков көшесі, Автомобилистов көшесі, Джангильдин көшесі, Мира көшесі, Маметов көшесі, Қазыбек би көшесі, Оңтүстік жолағы, Шығыс жолағы, Батыс жолағы, Алтынсарин тұйық көшесі, Амангелды тұйық көшесі, Карбышев тұйық көшесі, Сатпаев көшесі Победы көшесінің қиылысынан Докучаевка-Раздольное-Аралкөл автожолымен қиылысқа дейін, Шақшақ Жәнібек көшесі Победы көшесінің қиылысынан Докучаевка-Раздольное-Аралкөл автожолымен қиылысқа дейін, Абылайхан көшесі Победы көшесінің қиылысынан Докучаевка-Раздольное-Аралкөл автожолымен қиылысқа дейін
1,3
Науырзым
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 138 шешіміне
4-қосымша
Науырзым ауданы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
1
Шолақсай ауылы
Өлеңді ауылы
Жамбыл ауылы
1,5
2
2
Раздольное ауылы
Шилі ауылы
Буревестник ауылы
Қожа ауылы
1,3
3
3
Дәмді ауылы
Мереке ауылы
Қайғы ауылы
1,1