О признании утратившим силу решения Павлодарского областного маслихата от 27 сентября 2019 года № 381/34 "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами в Павлодарской области"
Решение Павлодарского областного маслихата от 7 июня 2024 года № 128/13. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 11 июня 2024 года № 7560-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского областного маслихата "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами в Павлодарской области" от 27 сентября 2019 года № 381/34 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6563).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко

Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 381/34 "Павлодар облысында жерлеудің және зираттарды күтіп ұстау ісін ұйымдастырудың қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 128/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 маусымда № 7560-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысында жерлеудің және зираттарды күтіп ұстау ісін ұйымдастырудың қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 381/34 (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6563 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко