О признании утратившим силу решения Аксуского городского маслихата от 14 мая 2024 года № 131/19 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по городу Аксу на 2024 год"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 1 августа 2024 года № 140/21. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 5 августа 2024 года № 7576-14
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского городского маслихата "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по городу Аксу на 2024 год" от 14 мая 2024 года № 131/19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7540-14).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев

Ақсу қалалық маслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы № 131/19 "2024 жылға арналған Ақсу қаласы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 1 тамыздағы № 140/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 тамызда № 7576-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық маслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы "2024 жылға арналған Ақсу қаласы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" № 131/19 шешімінің (Норнмативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7540-14 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы М. Омаргалиев