О признании утратившими силу некоторых решений акима города Экибастуза
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 31 мая 2024 года № 8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 3 июня 2024 года № 7555-14
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О гражданской защите", на основании протокола очередного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации города Экибастуза от 18 марта 2024 года № 4, РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Экибастуза от 24 мая 2019 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6388).
2. Признать утратившим силу решение акима города Экибастуза от 5 апреля 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27430).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин

Екібастұз қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 31 мамырдағы № 8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 маусымда № 7555-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңына сәйкес, Екібастұз қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссиясының кезекті отырысының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 4 хаттамасы негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6388 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Екібастұз қаласы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27430 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин