Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 5/10 "Тереңкөл ауданында шетелдіктер үшін арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 2/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 наурызда № 7519-14 болып тіркелді
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының "Тереңкөл ауданында шетелдіктер үшін арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 5/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7439-14 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 жылға Тереңкөл ауданында шетелдіктер туристік жарна мөлшерлемелері хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында болу құнынан 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Габидулин

О внесении изменения в решение маслихата района Тереңкөл от 6 декабря 2023 года № 5/10 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в районе Тереңкөл"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 26 марта 2024 года № 2/16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 27 марта 2024 года № 7519-14
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в районе Тереңкөл" от 6 декабря 2023 года № 5/10 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7439-14) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в районе Тереңкөл на 2024 год в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания в местах размещения туристов, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Тереңкөл Р. Габидулин