О внесении изменений в постановление акимата района Тереңкөл от 15 апреля 2019 года № 118/2 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл"
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 30 мая 2024 года № 125/4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 3 июня 2024 года № 7554-14
Акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Тереңкөл "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл" от 15 апреля 2019 года № 118/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 130784) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строку "Бобровский сельский округ" заменить строкой "Сельский округ Жаңабет";
строку "Федоровский сельский округ" заменить строкой "Сельский округ Томарлы";
в строке 25 слова "Федоровка" заменить словами "Томарлы";
строку "Верненский сельский округ" заменить строкой "Сельский округ Алтай";
в строке 27 слова "Львовка" заменить словами "Алтай";
строку "Воскресенский сельский округ" заменить строкой "Сельский округ Әулиеағаш";
в строке 29 слова "Березовка" заменить словами "Аққайың";
строку 30 изложить в следующей редакции:
"
30.
село Әулиеағаш
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Әулиеағаш" по улице Асар, 1
";
в строке 31 слова "Трофимовка" заменить словами "Қоржынкөл".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тереңкөл.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл А. Мангутов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия района Тереңкөл

Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 118/2 "Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 125/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 маусымда № 7554-14 болып тіркелді
Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңкөл ауданы әкімдігінің "Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 118/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 130784 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
"Бобровка ауылдық округі" деген жол "Жаңабет ауылдық округі" деген жолмен ауыстырылсын;
"Федоровка ауылдық округі" деген жол "Томарлы ауылдық округі" деген жолмен ауыстырылсын;
25-жолдағы "Федоровка" деген сөздер "Томарлы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Верненка ауылдық округі" деген жол "Алтай ауылдық округі" деген жолмен ауыстырылсын;
27-жолдағы "Львовка" деген сөздер "Алтай" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Воскресенка ауылдық округі" деген жол "Әулиеағаш ауылдық округі" деген жолмен ауыстырылсын;
29-жолдағы "Березовка" деген сөздер "Аққайың" деген сөздермен ауыстырылсын;
30-жол келесі редакцияда жазылсын:
"
30.
Әулиеағаш ауылы
Асар көшесі, 1, "Әулиеағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
";
31-жолдағы "Трофимовка" деген сөздер "Қоржынкөл" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тереңкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі А. Мангутов
"КЕЛІСІЛДІ"
Тереңкөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы