Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы "Тереңкөл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 53 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 қарашадағы № 284/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 қарашада № 7610-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңкөл ауданы әкімдігінің "Тереңкөл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2021 жылғы 18 наурыздағы № 53 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7230 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі А. Мангутов

О признании утратившим силу постановление акимата района Тереңкөл от 18 марта 2021 года № 53 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Тереңкөл"
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 6 ноября 2024 года № 284/9. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 7 ноября 2024 года № 7610-14
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Тереңкөл "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Тереңкөл" от 18 марта 2021 года № 53 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7230).
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл А. Мангутов