О признании утратившим силу постановление акимата района Тереңкөл от 31 мая 2019 года № 165/3 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов района Тереңкөл на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 17 декабря 2024 года № 307/10. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 18 декабря 2024 года № 7623-14
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Тереңкөл "Об утверждении схемы пастбищеоборотов района Тереңкөл на основании геоботанического обследования пастбищ" от 31 мая 2019 года № 165/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6398).
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл А. Мангутов

Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Тереңкөл ауданының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" № 165/3 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 17 желтоқсандағы № 307/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 желтоқсанда № 7623-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңкөл ауданы әкімдігінің "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Тереңкөл ауданының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 165/3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6398 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі А. Мангутов