О внесении изменения в решение маслихата города Алматы от 23 июня 2020 года № 462 "Об определении специализированных мест, а также порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Алматы"
Решение внеочередной XIV сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 21 февраля 2024 года № 87. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 23 февраля 2024 года № 1755
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 23 июня 2020 года № 462 "Об определении специализированных мест, а также порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1622) следующее изменение:
в приложении:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Определить границами расстояние не менее 400 метров от прилегающих территорий объектов, предусмотренных пунктом 5 статьи 9 Закона.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 462 "Алматы қаласындағы бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, сондай-ақ арнайы орындарды пайдалану тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XIV сессиясының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 87 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 ақпанда № 1755 болып тіркелді
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 462 "Алматы қаласындағы бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, сондай-ақ арнайы орындарды пайдалану тәртібін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1622 болып тіркелген), мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшадағы:
5-тармақ келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"5. Заңның 9-бабы 5-тармағында көзделген объектілердің іргелес аумақтарынан кемінде 400 метр арақашықтық шекарамен айқындалсын.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев