О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 14 июня 2024 года № 2/345
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановления акимата города Алматы следующие изменения и дополнения:
1) от 4 февраля 2019 года № 1/76 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление спорта города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление спорта города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 17 дополнить подпунктом 30-4) следующего содержания:
"30-4) рассмотрение петиций;";
2) от 4 февраля 2019 года №1/78 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление городского планирования и урбанистики города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление городского планирования и урбанистики города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 25) следующего содержания:
"25) рассмотрение петиций;";
3) от 4 февраля 2019 года №1/79 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление земельных отношений города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление земельных отношений города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 32) следующего содержания:
"32) рассмотрение петиций;";
4) от 4 февраля 2019 года № 1/81 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление городской мобильности города Алматы" следующие дополнения и изменение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление городской мобильности города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 80) следующего содержания:
"80) рассмотрение петиций;";
подпункт 44) пункта 16 исключить;
перечень организаций, находящийся в ведении Управления городской мобильности:
дополнить строками, порядковые номера 4 и 5, следующего содержания:
"4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Алан паркинг";
"5. Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматы спецтехпаркинг сервис".";
5) от 4 февраля 2019 года № 1/82 "О некоторых вопросах коммунального государственного учреждения "Управление государственных активов города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление государственных активов города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 52) следующего содержания:

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 маусымдағы № 2/345 қаулысы
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Алматы қаласы Спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/76 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
17 тармақ келесі мазмұндағы 30-4) тармақшамен толықтырылсын:
"30-1) петицияларды қарау;";
2) "Алматы қаласы Қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы №1/78 қаулыға келесі толықтырулар:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын:
"25) петицияларды қарау;";
3) "Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы №1/79 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 32) тармақшамен толықтырылсын:
"32) ) петицияларды қарау;";
4) "Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/81 қаулыға келесі толықтырулар мен өзгеріс:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 80) тармақшамен толықтырылсын:
"80 петицияларды қарау;";
16 тармақтың 44) тармақшасы алынып тасталсын;
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасының қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 4 және 5 жолдармен толықтырылсын:
"4. "Алан паркинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
"5. "Алматы спецтехпаркинг сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі".";
5) "Алматы қаласы Мемлекеттік активтер басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/82 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Мемлекеттік активтер басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 52) тармақшамен толықтырылсын:

"52) рассмотрение петиций;";
6) от 4 февраля 2019 года № 1/88 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление культуры города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление культуры Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 27-4) следующего содержания:
"27-4) рассмотрение петиций;";
7) от 20 сентября 2019 года № 3/548 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление цифровизации города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунального государственного учреждения "Управление цифровизации города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 30-2) следующего содержания:
"30-2) рассмотрение петиций;";
8) от 1 июня 2022 года № 2/238 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление общественного здравоохранения города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление общественного здравоохранения города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктом 63-1) следующего содержания:
"63-1) рассмотрение петиций;";
9) от 1 июня 2022 года №2/240 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление энергетики и водоснабжения города Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление энергетики и водоснабжения города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 12 дополнить подпунктом 12-3) следующего содержания:
"12-3) рассмотрение петиций;";
10) от 1 июня 2022 года № 2/241 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление строительства города Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление строительства Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 13 дополнить подпунктом 18-4) следующего содержания:
"18-4) рассмотрение петиций;";
11) от 1 июля 2022 года № 2/242 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление молодежной политики города Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление молодежной политики города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 19-2) следующего содержания:
"19-2) рассмотрение петиций;";
12) от 1 июня 2022 года №2/243 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление общественного развития города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление общественного развития города Алматы", утвержденном указанным постановлением:

"52) петицияларды қарау;";
6) "Алматы қаласы Мәдениет басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/88 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Мәдениет басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 27-4) тармақшамен толықтырылсын:
"27-4) петицияларды қарау;";
7) "Алматы қаласы Цифрландыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 3/548 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Цифрландыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 30-2) тармақшамен толықтырылсын:
"30-2) петицияларды қарау;";
8) "Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/238 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
15 тармақ келесі мазмұндағы 63-1) тармақшамен толықтырылсын:
"63-1) петицияларды қарау;";
9) "Алматы қаласы Энергетика және сумен жабдықтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы №2/240 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Энергетика және сумен жабдықтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
12 тармақ келесі мазмұндағы 12-3) тармақшамен толықтырылсын:
"12-3) петицияларды қарау;";
10) "Алматы қаласы Құрылыс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/241 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Құрылыс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
13 тармақ келесі мазмұндағы 18-4) тармақшамен толықтырылсын:
"18-4) петицияларды қарау;";
11) "Алматы қаласы Жастар саясаты басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 шілдедегі № 2/242 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Жастар саясаты басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 19-2) тармақшамен толықтырылсын:
"19-2) петицияларды қарау;";
12) "Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы №2/243 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:

пункт 14 дополнить подпунктом 5-3) следующего содержания:
"5-3) обеспечение организации рассмотрения петиций, мониторинга работы с петициями;";
13) от 1 июня 2022 года № 2/244 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление экологии и окружающей среды" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление экологии и окружающей среды", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 63-2) следующего содержания:
"63-2) рассмотрение петиций;";
14) от 1 июня 2022 года № 2/245 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление развития коммунальной инфраструктуры города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление развития коммунальной инфраструктуры города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 2-3) следующего содержания:
"2-3) рассмотрение петиций;";
15) от 1 июня 2022 года №2/246 "О некоторых вопросах реорганизации коммунального государственного учреждения "Управление стратегии и бюджета города Алматы" следующие дополнения:
приложение 1:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление финансов города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 52) следующего содержания:
"52) рассмотрение петиций.";
приложение 2:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление экономики города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 15-20) следующего содержания:
"15-20) рассмотрение петиций;";
16) от 1 июня 2022 года № 2/247 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 56-3) следующего содержания:
"56-3) рассмотрение петиций;";
17) от 1 июня 2022 года № 2/249 "О некоторых вопросах реорганизации коммунального государственного учреждения "Управление социального благосостояния города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление занятости и социальных программ города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 41-2) следующего содержания:
"41-2) рассмотрение петиций;";
18) от 1 июня 2022 года № 2/249 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление инспекции труда города Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление инспекции труда города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 17-3) следующего содержания:
"17-3) рассмотрение петиций;";

14 тармақ келесі мазмұндағы 5-3) тармақшамен толықтырылсын:
"5-3) петицияларды қарауды ұйымдастыруды қамтамасыз ету, петициялармен жұмысты мониторингілеу;";
13) "Алматы қаласы Экология және қоршаған орта басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/244 қаулысына келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Экология және қоршаған орта басқармасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 63-2) тармақшамен толықтырылсын:
"63-2) петицияларды қарау;";
14) "Алматы қаласы Коммуналдық инфрақұрылымды дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/245 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Коммуналдық инфрақұрылымды дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 2-3) тармақшамен толықтырылсын:
"2-3) петицияларды қарау;";
15) 2022 жылғы 1 маусымдағы №2/246 "Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" қаулыға келесі толықтырулар:
1 қосымша:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 52) тармақшамен толықтырылсын:
"52) петицияларды қарау.";
2 қосымша:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Экономика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 15-20) тармақшамен толықтырылсын:
"15-20) петицияларды қарау;";
16) "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/247 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 56-3) тармақшамен толықтырылсын:
"56-3) петицияларды қарау;";
17) "Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/249 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 41-2) тармақшамен толықтырылсын: "41-2) петицияларды қарау;";
18) "Алматы қаласы Еңбек инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 2/249 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Еңбек инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 17-3) тармақшамен толықтырылсын: "17-3) петицияларды қарау;";

19) от 9 августа 2022 года № 3/380 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление по делам религий города Алматы" следующие изменение и дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление по делам религий города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) рассмотрение петиций;";
подпункт 18) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"18) рассматривает уведомления о проведении религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений), поданные религиозными объединениями;";
20) от 24 августа 2022 года №3/414 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление градостроительного контроля города Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление градостроительного контроля города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 26-2) следующего содержания:
"26-2) рассмотрение петиций;";
21) от 7 сентября 2022 года № 3/443 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление туризма города Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление туризма города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 52-4) следующего содержания:
"52-4) рассмотрение петиций;";
22) от 8 апреля 2024 года № 2/236 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление развития общественных пространств Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление развития общественных пространств Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 19-1) следующего содержания:
"19-1) рассмотрение петиций;";
23) от 8 апреля 2024 года № 2/236 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Управление сейсмической безопасности и мобилизационной подготовки города Алматы" следующие дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление сейсмической безопасности и мобилизационной подготовки города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 65-1) следующего содержания:
"65-1) рассмотрение петиций;";
2. Управлениям спорта, городского планирования и урбанистики, земельных отношений, городской мобильности, государственных активов, культуры, цифровизации, общественного здравоохранения, энергетики и водоснабжения, строительства, молодежной политики, общественного развития, экологии и окружающей среды, развития коммунальной инфраструктуры, финансов, экономики, предпринимательства и инвестиций, занятости и социальных программ, инспекции труда, по делам религий, градостроительного контроля, туризма, развития общественных пространств, сейсмической безопасности и мобилизационной подготовки города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

19) "Алматы қаласы Дін істері жөніндегі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 9 тамыздағы № 3/380 қаулыға келесі өзгеріс пен толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласының Дін істері жөніндегі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) петицияларды қарау;";
14 тармақтың 18) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"18) ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шаралар өткізу туралы діни бірлестіктер берген хабарламаларды қарайды;";
20) "Алматы қаласы Қала құрылысын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 24 тамыздағы №3/414 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Қала құрылысын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 26-2) тармақшамен толықтырылсын:
"26-2) петицияларды қарау;";
21) "Алматы қаласы Туризм басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 3/443 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Туризм басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 52-4) тармақшамен толықтырылсын:
"52-4) петицияларды қарау;";
22) "Алматы Қоғамдық кеңістіктерді дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 2/236 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы Қоғамдық кеңістіктерді дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 19-1) тармақшамен толықтырылсын:
"19-1) петицияларды қарау;";
23) "Алматы қаласы Сейсмикалық қауіпсіздік және жұмылдыру дайындығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 2/236 қаулыға келесі толықтыру:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Сейсмикалық қауіпсіздік және жұмылдыру дайындығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 65-1) тармақшамен толықтырылсын:
"65-1) петицияларды қарау;";
2. Алматы қаласы спорт, қала құрылысы және урбанистика, жер қатынастары, қалалық мобилділік, мемлекеттік активтер, мәдениет, цифрландыру, қоғамдық денсаулық сақтау, энергетика және сумен жабдықтау, құрылыс, жастар саясаты, қоғамдық даму, экология және қоршаған орта, коммуналдық инфрақұрылымды дамыту, қаржы, экономика, кәсіпкерлік және инвестициялар, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар, еңбек инспекциясы, дін істері жөніндегі, қала құрылысын бақылау, туризм, қоғамдық кеңістіктерді дамыту, сейсмикалық қауіпсіздік және жұмылдыру дайындығы басқармалары Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:

1) извещение органов юстиции города Алматы о внесенных изменениях и дополнениях в их Учредительные документы;
2) направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев

1) Алматы қаласының әділет органдарына олардың Құрылтай құжаттарына енгізілген өзгерістер мен толықтырулар туралы хабарлауды;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев