Об утверждении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Алматы
Решение внеочередной XVI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 15 апреля 2024 года № 109. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 апреля 2024 года № 1770-02
В соответствии с пунктом 3 статьи 127 Экологического Кодекса Республики Казахстан и статьей 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Алматы РЕШИЛ:

Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XVI сессиясының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 109 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 сәуірде № 1770-02 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 127-бабының 3-тармағына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ: