О внесении изменений в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 29 марта 2024 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 29 марта 2024 года № 1764-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1539) следующие изменения:
в приложении № 1 к указанному решению изменить границы избирательных участков №№ 453, 456, 462, 605 согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Турксибского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Турксибского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района города Алматы Манзорова Б. Н.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б. АКЖАРОВ
Приложение
к решению
от 29 марта 2024 года № 1
Избирательный участок № 453
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 83", улица Шолохова, 28.
В границах: от улицы Льва Толстого по улице Шолохова (северная сторона) на запад до улицы Сауранбаева, по улице Сауранбаева на юг (западная сторона) до южной границы дома № 19/2 улицы Сауранбаева; вдоль южной границы домов № 19/2 19/3 на запад (северная сторона) до западной границы дома № 19/3 улицы Сауранбаева; вдоль западной границы дома № 19/3 улицы Сауранбаева на север до улицы Молдагалиева, по улице Молдагалиева на запад (северная сторона) до улицы Чехова, по улице Чехова на север до южной стороны дома № 11 улицы Чехова, далее по улице Чехова на север, включая обе стороны домов улицы Чехова до улицы Тынышпаева; по улице Тынышпаева на запад (северная сторона) до улицы Кунгурской, по улице Кунгурской (восточная сторона) на север до улицы Станционной, по улице Станционной на восток до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого (западная сторона) на юг до улицы Шолохова.
Избирательный участок № 456

Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2024 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 1764-02 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1539 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасындағы №№ 453, 456, 462, 605 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жариялағаннан кейін Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысы Б. Н. Мәнізоровқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. АКЖАРОВ
2024 жылғы 29 наурыздағы
№ 1 шешімге
қосымша
№ 453 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 83 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шолохов көшесі, 28.
Шекарасы: Лев Толстой көшесінен Шолохов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Сауранбаев көшесіне дейін, Сауранбаев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сауранбаев көшесінің бойымен № 19/2 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; № 19/2, 19/3 үйлердің оңтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сауранбаева № 19/3 үйдің батыс шекарасына дейін; Сауранбаев көшесі, 19/3 үйдің батыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай Молдағалиев көшесіне дейін, Молдағалиев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесімен солтүстікке қарай Чехов көшесі, 11 үйдің оңтүстік жағына дейін, одан әрі Чехов көшесімен солтүстікке қарай, Чехов көшесінің екі жағындағы үйлерді қоса алғанда, Тынышпаев көшесіне дейін; Тынышпаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кунгурская көшесіне дейін, Кунгурская көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Станционная көшесіне дейін, Станционная көшесімен шығысқа қарай Лев Толстой көшесіне дейін, Лев Толстой көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Шолохов көшесіне дейін.
№ 456 сайлау учаскесі

Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников № 6", проспект Сейфуллина, 13.
В границах: от улицы Чехова по улице Молдагалиева на восток (южная сторона) до западной границы дома № 28 улицы Молдагалиева, вдоль западной границы дома № 28 улицы Молдагалиева на юг (западная сторона) до улицы Чернышевского; по улице Чернышевского на запад (северная сторона) до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина на юг (западная сторона) до дома 51 жилого комплекса "Теремки", по западной стороне жилого комплекса "Теремки" на север до пересечения улиц Чехова и Физкультурная; далее по улице Чехова на север (восточная сторона) до улицы Молдагалиева.
Избирательный участок № 462
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский педагогический колледж № 1", улица Шемякина, 131
В границах: от проспекта Рыскулова по улице Шемякина на север (восточная сторона) до улицы Гульсары, по улице Гульсары (южная сторона) на восток до дома № 55 улицы Айтыкова, по западной стороне дома № 55 улицы Айтыкова на север до улицы Саялы микрорайона Шуакты, по улице Саялы микрорайона Шуакты на восток до русла реки Карасу-6; по руслу реки Карасу-6 на север (восточная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова на запад (северная сторона) до пересечения с улицей Шемякина
Избирательный участок № 605
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 198", микрорайон "Жас Канат", дом 129
В границах: от улицы Саялы микрорайона Шуакты по руслу реки Карасу 6 на север (западная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Баймагамбетова; от улицы Баймагамбетова вдоль северной границы домов № 1/11, 1/10, 1/9 микрорайона Жас Канат на запад (южная сторона) до русла реки Карасу-7; по руслу реки Карасу-7 на юг (восточная сторона) до дома № 68 улицы Баймагамбетова; вдоль северной границы домов № 68, 68Б, 61А, 57 улицы Баймагамбетова до озера Карасу; вдоль озера Карасу на юг (восточная сторона) до улицы Саялы микрорайона Шуакты; по улице Саялы микрорайона Шуакты на восток (северная сторона) до русла реки Карасу-6.

Орталығы: "№ 6 оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Сейфуллин даңғылы, 13.
Шекарасы: Чехов көшесінен Молдағалиев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Молдағалиев көшесі, № 28 үйдің батыс шекарасына дейін, Молдағалиев көшесі, № 28 үйдің батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Чернышевский көшесіне дейін; Чернышевский көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) "Теремки" тұрғын үй кешенінің 51 үйіне дейін, "Теремки" тұрғын үй кешенінің батыс жағымен солтүстікке қарай Чехов және Физкультурная көшелерінің қиылысына дейін; одан әрі Чехов көшесімен солтүстікке (шығыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 462 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 1 Алматы педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Шемякин көшесі, 13.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Шемякин көшесімен солтүстікке (шығыс жағы) Гүлсары көшесіне дейін, Гүлсары көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Айтықов көшесі, № 55 үйге дейін, Айтықов көшесі, № 55 үйдің батыс жағымен солтүстікке қарай Шуақты шағынауданының Саялы көшесіне дейін, Шуақты шағынауданының Саялы көшесімен шығысқа қарай Қарасу-6 өзенінің арнасына дейін; Қарасу-6 өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзені арнасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Шемякина көшесінің қиылысына дейін.
№ 605 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 198 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Жас Қанат" шағынауданы, 129 үй.
Шекарасы: Шуақты шағынауданының Саялы көшесінен Қарасу-6 өзенінің арнасы бойымен солтүстікке (батыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Баймағамбетов көшесіне дейін; Баймағамбетов көшесінен Жас Қанат шағынауданының № 1/11, 1/10, 1/9 үйлерінің солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Қарасу-7 өзенінің арнасына дейін; Қарасу-7 өзенінің арнасы бойымен-7 оңтүстікке (шығыс жағы) Баймағамбетов көшесінің № 68 үйіне дейін; Баймағамбетов көшесінің № 68, 68Б, 61А, 57 үйлерінің солтүстік шекарасы бойымен Қарасу көліне дейін; Қарасу көлінің бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Шуақты шағынауданының Саялы көшесіне дейін; Шуақты шағынауданының Саялы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Қарасу-6 өзенінің арнасына дейін.