"О внесении изменения в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 27 марта 2024 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 29 марта 2024 года № 1761-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1610) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Ауэзовского района города Алматы" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Ауэзовского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на аппарат акима Ауэзовского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Егембердиев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению
от 27 марта 2024 года № 1
Приложение
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы
от 03 марта 2020 года № 1
Границы избирательных участков Ауэзовского района города Алматы Избирательный участок № 123
Центр: город Алматы, улица Сулейменова, дом 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 72" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Актюбинская, дома: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 41; Актюбинский переулок, дома: 1/2, 3, 5, 21; улица Алданская, дома: 1А, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 13, 17, 19А, 21; переулок Вишневского, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; улица Карская, дома: 1, 5; улица Навои, дома: 3, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 37, 55, 58, 59В, 60, 61А, 62, 66, 68, 68/1, 68/2, 70, 72, 74, 76; улица Тунтубаева, дом 4; улица Чернова, дома: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 17, 17А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 28, 31, 32, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40.
Избирательный участок № 124

"Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2024 жылғы 27 наурыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 1761-02 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1610 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Әуезов ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің аппаратына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Егембердиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
2024 жылғы 27 наурыздағы № 1
Шешіміне
қосымша
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2020 жылғы 3 наурыздағы № 1
шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданының сайлау учаскелерінің шекаралары № 123 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сүлейменов көшесі, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтөбе көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 41 үйлер; Ақтөбе тұйық көшесі 1/2, 3, 5, 21 үйлер; Алданская көшесі: 1А, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 13, 17, 19А, 21 үйлер; Вишневский тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер; Карская көшесі: 1, 5 үйлер; Навои көшесі: 3, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 37, 55, 58, 59В, 60, 61А, 62, 66, 68, 68/1, 68/2, 70, 72, 74, 76 үйлер; Түнтібаев көшесі, 4 үй; Чернов көшесі: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 17, 17А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 28, 31, 32, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер.
№ 124 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Сулейменова, дом 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 72" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алданская, дом 31; улица 2-я Вишневского, дом 44; улица Жандосова, дома: 112, 120, 122, 128, 130, 132; улица Карская, дома: 9, 9А, 13, 18; микрорайон "Таугуль-1", дома: 25, 32, 33, 33-Б, 34, 76, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 91, 92; улица Навои, дом 7; улица Симферопольская, дома: 3, 4А, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 22, 24, 26, 28; улица Сулейменова, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/18, 20/15А, 24; улица Талды-Курганская, дома: 11, 15, 19, 21, 23, 25; улица Тунтубаева, дома 5, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 125
Центр: город Алматы, улица Черепанова, дом 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Карпинского, дома: 1/17, 3, 5, 7, 47/10; микрорайон "Таугуль-2", дома: 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38; улица Рыскулбекова, дома: 5, 13, 15, 17, 19, 19/44; улица Семятовой, дома: 8, 20, 22, 24, 26, 28; улица Сулейменова, дома: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 40В, 40/1, 40/2, 40/3, 42, 44, 46, 52; улица Токтабаева дом 20; улица Тургенева, дома: 15/10, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27/9, 28/7; улица Черепанова, дома: 10/15, 14/15, 15/10.
Избирательный участок № 126
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", дом 34, здание общежития Некоммерческого акционерного общества "Университет Narxoz".
Границы избирательного участка: улица Губкина, дома: 13, 13/33, 14, 14/35, 15, 16/48; улица Карпинского, дома: 9, 11, 12, 13/29, 15, 16, 17, 18; улица Ладыгина, дома: 11, 12, 12/3, 13, 14/23, 16, 26, 28, 30; микрорайон "Таугуль", дома: 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица Рыскулбекова, дома: 23/49А, 25/37, 27/50; улица Смирнова, дома: 11, 11/7, 12/19, 13, 14; улица Сулейменова, дома: 31/22, 33, 35, 39/10, 41, 43/20, 47/10, 49, 51; улица Токтабаева, дома: 24, 26/15, 28, 30, 31/22; улица Черепанова, дома: 10, 19/25, 21, 22/27, 23, 24, 26, 31, 33, 34/15, 35, 37; улица Щепкина, дома: 7/48, 9, 11, 13, 15, 15А, 15Б, 33, 44, 46/7.
Избирательный участок № 127
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", дом 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 127" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, Сүлейменов көшесі, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алданская көшесі: 31 үй; 2-ші Вишневский көшесі: 44 үй; Жандосов көшесі: 112, 120, 122, 128, 130, 132 үйлер; Карская көшесі: 9, 9А, 13, 18 үйлер; "Таугүл-1" шағынауданы: 25, 32, 33, 33-Б, 34, 76, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 91, 92 үйлер; Навои көшесі, 7 үй; Симферопольская көшесі: 3, 4А, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 22, 24, 26, 28 үйлер; Сүлейменов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/18, 20/15А, 24 үйлер; Талдықорған көшесі: 11, 15, 19, 21, 23, 25 үйлер; Түнтібаев көшесі: 5, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24 үйлер.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Карпинский көшесі: 1/17, 3, 5, 7, 47/10 үйлер; "Таугүл-2" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38 үйлер; Рысқұлбеков көшесі: 5, 13, 15, 17, 19, 19/44 үйлер; Семятова көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер; Сүлейменов көшесі: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 40В, 40/1, 40/2, 40/3, 42, 44, 46, 52 үйлер; Тоқтабаев көшесі: 20 үй; Тургенев көшесі: 15/10, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27/9, 28/7 үйлер; Черепанов көшесі: 10/15, 14/15, 15/10 үйлер.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл" шағынауданы, 34 үй, "Narxoz университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы жатақханасының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Губкин көшесі: 13, 13/33, 14, 14/35, 15, 16/48 үйлер; Карпинский көшесі: 9, 11, 12, 13/29, 15, 16, 17, 18 үйлер; Ладыгин көшесі: 11, 12, 12/3, 13, 14/23, 16, 26, 28, 30 үйлер; "Таугүл" шағынауданы: 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер; Рысқұлбеков көшесі: 23/49А, 25/37, 27/50 үйлер; Смирнов көшесі: 11, 11/7, 12/19, 13, 14 үйлер; Сүлейменов көшесі: 31/22, 33, 35, 39/10, 41, 43/20, 47/10, 49, 51 үйлер; Тоқтабаев көшесі: 24, 26/15, 28, 30, 31/22 үйлер; Черепанов көшесі: 10, 19/25, 21, 22/27, 23, 24, 26, 31, 33, 34/15, 35, 37 үйлер; Щепкин көшесі: 7/48, 9, 11, 13, 15, 15А, 15Б, 33, 44, 46/7 үйлер.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл" шағынауданы, 22 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Жандосова, дома: 134, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 142, 144/1, 144/2, 146, 148, 150, 150А, 158; микрорайон "Таугуль", дома: 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 128
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, дом 39-А, здание "Инновационной академии экономики и управления".
Границы избирательного участка: улица Ладыгина, дома: 11/21, 31, 32, 34; улица Пятницкого, дома: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98А, 100; улица Рыскулбекова, дома: 35, 37, 39, 39А; улица Щепкина, дома: 71, 71А.
Избирательный участок № 129
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль-3", улица Шаймерденова, дом 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр № 175" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абирова микрорайон "Таугуль-3", дома: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16/24, 17; улица Байжанбаева микрорайон "Таугуль-3", дома: 7, 7А, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; улица Бекет-ата микрорайон "Таугуль-3", дома: 16/9, 17, 17А, 17/18 корпус 1, 18, 18А, 19, 20, 23/19, 23А, 24А, 26, 27/52, 28, 29, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 59, 60, 61/1, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 76, 78/22, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Беремжанова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 2Б, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 55/7; улица Дауленова микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 2А, 4, 5/42, 6/43, 7, 8, 9/42, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 25/1, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33/1, 34, 35, 36, 38, 39/10, 40/20, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 56, 57А, 57/13, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68/15, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Дуйсенова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 5/11; улица Жантурина микрорайон "Таугуль-3", дома: 4, 8/20, 34, 35/12, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 58, 60; улица Ералиевой микрорайон "Таугуль-3", дома: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25/1, 26, 28, 29, 31, 33; улица Канахина микрорайон "Таугуль-3", дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Карменова микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 1Б, 1/1, 4/21, 8, 34, 36, 38, 40, 42, 42Б; улица Кыстауова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 3/28, 4, 6/29, 7/18, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 17/10, 18, 19, 22/1, 24, 26, 27/5, 28, 120; улица Машанова микрорайон "Таугуль-3", дома: 5, 7; микрорайон "Таугуль-3", дома: 186, 190, 193А, 195, 231, 261, 300А, 303, 314Б, 337, 345, 346, 376А, 380, 382, 382А, 387, 399, 401, 411, 414, 424, 440, 459, 467А, 472, 480, 493, 496, 512, 527, 528, 529, 535, 537, 542, 545, 563, 597А, 612, 634/2, 664, 667/7, 674А, 675, 680, 725, 726, 730, 736/7, 783, 784/7, 787, 793, 799, 805, 808, 809, 817, 819, 826, 828, 829А, 831, 833А, 987; улица Мусина микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 3, 3А, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24; улица Нурмаханова микрорайон "Таугуль-3", дома: 23/47, 25, 29, 30, 31, 31/1, 32, 36, 38; улица Паримбетова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55/7, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67; улица Саттарханова микрорайон "Таугуль-3", дома: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/15, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17/10, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 46/11, 49, 50, 51А, 51, 53, 55, 56, 57, 58; улица Сейтжанова микрорайон "Таугуль-3", дома: 5, 7; улица Сулейменова микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 1Б, 2Б, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 14, 17, 19, 21; улица Султана Бейбарыса микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 21, 22/29, 23, 24, 25, 27, 30, 31/33, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 43, 44/9, 45/28, 46, 47, 48/9, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90; улица Суртибаева микрорайон "Таугуль-3", дома: 5, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; улица Тилебайулы микрорайон "Таугуль-3", дома: 3/45, 18; улица Тохтарова микрорайон "Таугуль-3", дома: 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14/6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 37, 41/6; улица Турдыкуловой микрорайон "Таугуль-3", дома: 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 27; улица Шайкенова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 8, 10, 20А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/31, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54/26, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 100; улица Шаймерденова микрорайон "Таугуль-3", дома: 3/8, 4, 5, 6/9, 7, 10/1, 11, 12, 13/31, 13, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22/30, 25/40, 27, 29, 31, 31/1, 33/2, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 47, 48, 59, 61, 63.
Избирательный участок № 130

Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 134, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 142, 144/1, 144/2, 146, 148, 150, 150А, 158 үйлер; "Таугүл" шағынауданы: 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 39-А үй, "Экономика және басқарудың инновациялық академияның" ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ладыгин көшесі: 11/21, 31, 32, 34 үйлер; Пятницкий көшесі: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98А, 100 үйлер; Рысқұлбеков көшесі: 35, 37, 39, 39А үйлер; Щепкин көшесі: 71, 71А үйлер.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл-3" шағынауданы, Шәймерденов көшесі, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 175 Жаңа Ғасыр мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-3" шағынауданының Әбіров көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16/24, 17 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Байжанбаев көшесі: 7, 7А, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бекет ата көшесі: 16/9, 17, 17А, 17/18 корпус 1, 18, 18А, 19, 20, 23/19, 23А, 24А, 26, 27/52, 28, 29, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 59, 60, 61/1, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 76, 78/22, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бірімжанов көшесі: 2, 2Б, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 55/7 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Дәуленов көшесі: 1, 2А, 4, 5/42, 6/43, 7, 8, 9/42, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 25/1, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33/1, 34, 35, 36, 38, 39/10, 40/20, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 56, 57А, 57/13, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68/15, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Дүйсенов көшесі: 2, 5/11 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Жантөрин көшесі: 4, 8/20, 34, 35/12, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 58, 60 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Ералиева көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25/1, 26, 28, 29, 31, 33 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Қанахин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Кәрменов көшесі: 1, 1Б, 1/1, 4/21, 8, 34, 36, 38, 40, 42, 42Б үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Қыстауов көшесі: 2, 3/28, 4, 6/29, 7/18, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 17/10, 18, 19, 22/1, 24, 26, 27/5, 28, 120 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Машанов көшесі: 5, 7 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданы: 186, 190, 193А, 195, 231, 261, 300А, 303, 314Б, 337, 345, 346, 376А, 380, 382, 382А, 387, 399, 401, 411, 414, 424, 440, 459, 467А, 472, 480, 493, 496, 512, 527, 528, 529, 535, 537, 542, 545, 563, 597А, 612, 634/2, 664, 667/7, 674А, 675, 680, 725, 726, 730, 736/7, 783, 784/7, 787, 793, 799, 805, 808, 809, 817, 819, 826, 828, 829А, 831, 833А, 987 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Мусин көшесі: 1, 3, 3А, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Нұрмаханов көшесі: 23/47, 25, 29, 30, 31, 31/1, 32, 36, 38 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Пірімбетов көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55/7, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Саттарханов көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/15, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17/10, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 46/11, 49, 50, 51А, 51, 53, 55, 56, 57, 58 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сейітжанов көшесі: 5, 7 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сүлейменов көшесі: 1, 1Б, 2Б, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 14, 17, 19, 21 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сұлтан Бейбарыс көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 21, 22/29, 23, 24, 25, 27, 30, 31/33, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 43, 44/9, 45/28, 46, 47, 48/9, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сүртібаев көшесі: 5, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Тілебайұлы көшесі: 3/45, 18 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Тоқтаров көшесі: 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14/6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 37, 41/6 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Тұрдықұлова көшесі: 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 27 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Шәйкенов көшесі: 2, 8, 10, 20А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/31, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54/26, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 100 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданым Шәймерденов көшесі: 3/8, 4, 5, 6/9, 7, 10/1, 11, 12, 13/31, 13, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22/30, 25/40, 27, 29, 31, 31/1, 33/2, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 47, 48, 59, 61, 63 үйлер.
№ 130 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Черепанова, дом 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Таугуль-1", дома: 57, 58, 59, 60, 68, 70, 72, 75; улица Сулейменова, дома: 19, 21, 23, 24А, 24Б, 25, 26А; улица Пятницкого, дома: 6, 6/1, 6/2; улица Токтабаева, дом 7А.
Избирательный участок № 131
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", дом 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 127" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жандосова, дома: 150/1, 150/2, 150/3, 162; микрорайон "Таугуль", дома: 19, 19/11, 20, 20А, 20Б, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
Избирательный участок № 132
Центр: город Алматы, улица Жандосова, дом 65, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий" Управления Образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жандосова, дома: 162А, 164, 166, 168, 170, 172, 172В, 172Г, 174, 174А, 174Г, 176, 176А, 178, 180, 182, 182А; улица Пятницкого, дома: 73, 75, 77А, 81/2, 83; улица Щепкина дом 1А.
Избирательный участок № 133
Центр: город Алматы, улица Черепанова, дом 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Актюбинская, дома: 42, 44, 46, 48, 50, 73, 74, 75, 75А, 75В, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица 2-я Вишневского дома: 1/2, 1/3, 1/35, 3; микрорайон "Таугуль-1", дома: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б; улица Навои, дома: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 120А, 122, 122А, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128А, 130, 130А, 130Б, 132, 136, 138, 140, 140А; улица Токтабаева, дома: 7, 9, 11, 13; улица Чернова, дома: 42А, 43, 62, 67, 73, 75, 77, 79 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118, 118А, 120, 122, 122А.
Избирательный участок № 134
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль-3", улица Шаймерденова, дом 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр № 175" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абдраманова микрорайон "Таугуль-3", дома: 1/14, 3, 5, 7, 8, 9, 10; улица Адилова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 3, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 29, 31, 33; улица Ахметова микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 2А, 2, 2Б, 3, 4, 5А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16/1, 19, 19А, 21, 22, 24, 26; улица Бейсембаева микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 3, 5, 9, 11, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; улица Бекет-ата микрорайон "Таугуль-3", дома: 6, 10/18, 12/17, 14, 16/17, 19/11; улица Бутина микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19/11, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 56, 58, 113; улица Дауылбаева микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/7, 19, 20/9, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 34, 36, 39, 42, 46, 48, 56, 79, 94; улица Жантурина микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 2/1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 22, 24, 26, 28, 29/39; улица Исаева микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 2, 2А, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26/67, 27; микрорайон "Таугуль-3", дома: 3, 6А, 10А, 11, 11А, 11Б, 12/2, 13, 16, 18, 20Б, 35А, 37, 38, 41, 43, 47, 48, 58, 59, 60А, 64, 66А, 66Б, 68, 69, 72, 79, 84, 85, 101, 106, 127, 148, 149, 151, 161, 167, 174, 183, 196, 207, 217А, 220А, 222, 237, 247, 248, 252, 259, 267, 272А, 274, 277, 606, 633А, 747, 852, 860, 865, 874, 885, 888, 893, 894, 896, 897, 898, 904, 923, 925, 926, 927, 930А, 937А, 961, 968, 972, 975, 977, 983, 984, 993, 996, 1003, 1004, 1006, 1010; улица Мухамеджанова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2/19, 3, 3/45, 5, 6/15, 7, 8/20, 9, 10/19, 11, 12, 12/2, 17, 19, 20А, 21, 22, 24/6, 25А, 25, 27, 28А, 28, 29, 30А, 31В, 31/12, 32, 32А, 32Б, 33, 33Б, 34Б, 34А, 35, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 47А, 49, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65/14, 67/13, 73, 78; улица Мусина микрорайон "Таугуль-3", дома: 27, 29, 31, 34, 35, 39, 41, 43/16, 44, 47, 48, 49, 61, 63; улица Мырзагалиева микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 3/25, 6/34, 7/34, 8, 13/48, 14, 15/45, 19/3, 19/13, 22, 26, 27/13, 28, 31, 33, 34, 36, 37/5, 39, 39Б, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 52/7, 53, 53/1, 54, 55/1, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 252; улица Нурмаханова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 4, 6, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Римовой, микрорайон "Таугуль-3", дома: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 21, 22, 23, 24; улица Сауранбаева микрорайон "Таугуль-3", дома: 1А, 2, 4, 5, 6, 6/34, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 23/4, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 36, 40, 42; улица Сеитова микрорайон "Таугуль-3", дома: 2, 4, 6, 8, 9, 10; улица Шайкенова,микрорайон "Таугуль-3", дома: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19/15, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 33, 35/25, 37/30, 41,41/12, 43/11, 43/1, 45, 45/24, 51, 51А, 53, 57, 59, 69/29, 71; улица Шубаева микрорайон "Таугуль-3" дом 4.
Избирательный участок № 135
Центр: город Алматы, улица Жандосова, дом 204, товарищество с ограниченной ответственностью "Демалыс-К" отель-санаторий "Altyn Kargaly".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 136
Центр: город Алматы, улица Саина, дом 184Г, здание акционерного общества "Пансионат Каргалы".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 137

Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-1" шағынауданы: 57, 58, 59, 60, 68, 70, 72, 75 үйлер; Сүлейменов көшесі: 19, 21, 23, 24А, 24Б, 25, 26А үйлер; Пятницкий көшесі: 6, 6/1, 6/2 үйлер; Тоқтабаев көшесі: 7А үй.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл" шағынауданы, 22 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 150/1, 150/2, 150/3, 162, "Таугүл" шағынауданы: 19, 19/11, 20, 20А, 20Б, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 65 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 162А, 164, 166, 168, 170, 172, 172В, 172Г, 174, 174А, 174Г, 176, 176А, 178, 180, 182, 182А үйлер; Пятницкий көшесі: 73, 75, 77А, 81/2, 83 үйлер; Щепкин көшесі: 1А үй.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Актюбинская көшесі: 42, 44, 46, 48, 50, 73, 74, 75, 75А, 75В, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 үйлер; 2-ші Вишневский көшесі: 1/2, 1/3, 1/35, 3 үйлер; "Таугүл-1" шағынауданы: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б үйлер; Навои көшесі: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 120А, 122, 122А, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128А, 130, 130А, 130Б, 132, 136, 138, 140, 140А үйлер; Тоқтабаев көшесі: 7, 9, 11, 13 үйлер; Чернов көшесі: 42А, 43, 62, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118, 118А, 120, 122, 122А үйлер.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл-3" шағынауданы, Шәймерденов көшесі, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 175 Жаңа Ғасыр мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-3" шағынауданының Әбдіраманов көшесі: 1/14, 3, 5, 7, 8, 9, 10 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Әділов көшесі: 2, 3, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 29, 31, 33 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Ахметов көшесі: 1, 2А, 2, 2Б, 3, 4, 5А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16/1, 19, 19А, 21, 22, 24, 26 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бейсембаев көшесі: 1, 3, 5, 9, 11, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бекет ата көшесі: 6, 10/18, 12/17, 14, 16/17, 19/11 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бутин көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19/11, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 56, 58, 113 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Дауылбаев көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/7, 19, 20/9, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 34, 36, 39, 42, 46, 48, 56, 79, 94 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Жантөрин көшесі: 2, 2/1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 22, 24, 26, 28, 29/39 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Исаев көшесі: 1, 2, 2А, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26/67, 27 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданы: 3, 6А, 10А, 11, 11А, 11Б, 12/2, 13, 16, 18, 20Б, 35А, 37, 38, 41, 43, 47, 48, 58, 59, 60А, 64, 66А, 66Б, 68, 69, 72, 79, 84, 85, 101, 106, 127, 148, 149, 151, 161, 167, 174, 183, 196, 207, 217А, 220А, 222, 237, 247, 248, 252, 259, 267, 272А, 274, 277, 606, 633А, 747, 852, 860, 865, 874, 885, 888, 893, 894, 896, 897, 898, 904, 923, 925, 926, 927, 930А, 937А, 961, 968, 972, 975, 977, 983, 984, 993, 996, 1003, 1004, 1006, 1010 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Мұхамеджанов көшесі: 2/19, 3/45, 3, 5, 6/15, 7, 8/20, 9, 10/19, 11, 12, 12/2, 17, 19, 20А, 21, 22, 24/6, 25А, 25, 27, 28А, 28, 29, 30А, 31В, 31/12, 32, 32А, 32Б, 33, 33Б, 34Б, 34А, 35, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 47А, 49, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65/14, 67/13, 73, 78 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Мусин көшесі: 27, 29, 31, 34, 35, 39, 41, 43/16, 44, 47, 48, 49, 61, 63 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Мырзағалиев көшесі: 2, 3/25, 6/34, 7/34, 8, 13/48, 14, 15/45, 19/3, 19/13, 22, 26, 27/13, 28, 31, 33, 34, 36, 37/5, 39, 39Б, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 52/7, 53, 53/1, 54, 55/1, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 252 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Нұрмаханов көшесі: 2, 4, 6, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Римова көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 21, 22, 23, 24 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сауранбаев көшесі: 1А, 2, 4, 5, 6, 6/34, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 23/4, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 36, 40, 42 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сейітов көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Шәйкенов көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19/15, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 33, 35/25, 37/30, 41, 41/12, 43/11, 43/1, 45, 45/24, 51, 51А, 53, 57, 59, 69/29, 71; үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Шубаев көшесі: 4 үй.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 204 үй, "Демалыс-К" "Altyn Kargaly" отель-санаториі жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 184Г үй, "Қарғалы пансионаты" акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 137 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон 9, дом 16, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 5" Управления образования города Алматы".
Границы избирательного участка: микрорайон 9, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 69Б, 69/6; улица Жандосова, дома: 69, 69А, 69Б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/6.
Избирательный участок № 138
Центр: город Алматы, микрорайон 9, дом 16, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 5" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 9, дома: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 32, 33, 34, 35.
Избирательный участок № 139
Центр: город Алматы, улица Жандосова, дом 63, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский многопрофильный колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 9, дома: 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61Г; улица Жандосова, дома: 61Б, 61В, 61Г, 63.
Избирательный участок № 140
Центр: город Алматы, микрорайон 10, дом 23Г, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 10, дома: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 15В, 16, 23А.
Избирательный участок № 141
Центр: город Алматы, улица Жандосова, дом 55, здание Некоммерческого акционерного общества "Университет Narxoz".
Границы избирательного участка: микрорайон 10, дома: 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Жандосова, дома: 55, 57, 57А, 57А корпус 1, 59, 59А, 59Б, 59В, 59/1.
Избирательный участок № 142
Центр: город Алматы, улица Жандосова, дом 55, здание Некоммерческого акционерного общества "Университет Narxoz".
Границы избирательного участка: микрорайон 10, дома: 6, 7, 7А, 7А/2, 7/2, 7/3, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 9А, 10.
Избирательный участок № 143
Центр: город Алматы, улица Жандосова, дом 53, здание Республиканского государственного учреждения "Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 144
Центр: город Алматы, улица Жандосова, дом 51, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт животноводства и кормопроизводства".
Границы избирательного участка: микрорайон 11, дома: 1, 3, 3А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38; улица Жандосова, дома: 47, 47/1, 49.
Избирательный участок № 145
Центр: город Алматы, микрорайон 11, дом 36, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, 9 шағынаудан, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 69Б, 69/6 үйлер; Жандосов көшесі: 69, 69А, 69Б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/6 үйлер.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 9 шағынаудан, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынаудан: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 63 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынаудан: 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61Г үйлер; Жандосов көшесі: 61Б, 61В, 61Г, 63 үйлер.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 10 шағынаудан, 23Г үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынаудан: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 15В, 16, 23А үйлер.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 55 үй, "Narxoz университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынаудан: 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер; Жандосов көшесі: 55, 57, 57А, 57А корпус 1, 59, 59А, 59Б, 59В, 59/1 үйлер.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 55 үй, "Narxoz университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынаудан: 6, 7, 7А, 7А/2, 7/2, 7/3, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 9А, 10 үйлер .
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 53 үй, "Радиоэлектроника және байланыс Әскери инженерлік институты" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 144 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51 үй, "Қазақ мал шаруашылығы және жемшөп өндірісі ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 11 шағынаудан: 1, 3, 3А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38 үйлер; Жандосов көшесі: 47, 47/1, 49 үйлер.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 11 шағынаудан, 36 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: микрорайон 11, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25А; улица Щепеткова дом 11А.
Избирательный участок № 146
Центр: город Алматы, микрорайон 11, дом 36, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Юбилейная, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17 корпус 1, 18, 18А, 19, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30Б, 30А, 30, 31, 31/1, 32В, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 43Г, 43 корпус 1, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 50/2, 50Б, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 54Б, 55, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62А, 63, 65, 67, 67А; улица Касаткина, дома: 1, 1А, 1Б, 2А, 4А; улица Лазарева, дома: 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 16А, 16 корпус 1, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24А, 24, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52 корпус 1, 52А блок 1, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 корпус 1, 64, 65А, 65, 65/1, 66, 67А, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 82А, 82Б, 83, 84, 85, 86А, 87А, 88А, 88, 88Б, 89А, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100А, 102, 102А; улица Мануильского, дома: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 12, 13, 15, 15А, 18, 20, 24А; улица Садовникова, дома: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 11Б, 13, 15, 17, 17А, 19А, 19, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43А, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81А, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 83Б/5, 83/2, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 93/1, 94А, 94, 96, 96А, 97, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 108, 110, 110А, 112, 114А, 114, 116, 116А, 118, 120, 120А, 122, 124, 124Б, 124А, 126, 126А, 128, 130А, 130, 132; улица Сатпаева дом 100Г; улица Солнечная, дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 7 корпус 1, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 51А, 51Б, 51/2, 52, 52А, 52Б, 53, 53Б, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 64В, 65, 66, 67/3, 68,  69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78А, 78/8, 80, 80/3, 80/3А, 82, 82А, 84, 86, 88, 90; улица Запотоцкого, дома: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 11, 11А, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25А, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 37, 39, 39А, 41, 43; улица Щепеткова, дома: 21, 21А, 21Б, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 61А, 63, 63А, 65, 65А, 81, 83, 85, 89, 93, 95А, 113.
Избирательный участок № 147

Сайлау учаскесінің шекаралары: 11 шағынаудан: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25А үйлер; Щепетков көшесі: 11А үй.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 11 шағынаудан, 36 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Юбилейная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17 корпус 1, 18, 18А, 19, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30Б, 30А, 30, 31, 31/1, 32В, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 43Г, 43 корпус 1, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 50/2, 50Б, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 54Б, 55, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62А, 63, 65, 67, 67А үйлер; Касаткин көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 4А үйлер; Лазарев көшесі: 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16А, 16, 16 корпус 1, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24А, 24, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52 корпус 1, 52А блок 1, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 корпус 1, 64, 65А, 65, 65/1, 66, 67А, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 82А, 82Б, 83, 84, 85, 86А, 87А, 88А, 88, 88Б, 89А, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100А, 102, 102А үйлер; Мануильский көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 12, 13, 15, 15А, 18, 20, 24А үйлер; Садовников көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 11Б, 13, 15, 17, 17А, 19А, 19, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43А, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81А, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 83Б/5, 83/2, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 93/1, 94А, 94, 96, 96А, 97, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 108, 110, 110А, 112, 114А, 114, 116, 116А, 118, 120, 120А, 122, 124, 124Б, 124А, 126, 126А, 128, 130А, 130, 132 үйлер; Сәтбаев көшесі: 100Г үй; Солнечная көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 7 корпус 1, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 51А, 51Б, 51/2, 52, 52А, 52Б, 53, 53Б, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 64В, 65, 66, 67/3, 68,  69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78А, 78/8, 80, 80/3, 80/3А, 82, 82А, 84, 86, 88, 90 үйлер; Запотоцкий көшесі: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9А, 9, 11, 11А, 13, 13А, 13Б, 14, 15А, 15Б, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25А, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 37, 39, 39А, 41, 43 үйлер; Щепетков көшесі: 21А, 21, 21Б, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 61А, 63, 63А, 65, 65А, 81, 83, 85, 89, 93, 95А, 113 үйлер.
№ 147 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон 8, дом 45, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 119" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8, дома: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 55, 55А, 55/1, 57, 58, 75, 76, 77.
Избирательный участок № 148
Центр: город Алматы, микрорайон 8, дом 46, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 116" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8, дома: 29, 30, 31, 33, 34, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87А.
Избирательный участок № 149
Центр: город Алматы, микрорайон 8, дом 46, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 116" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8, дома: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 37, 39, 46, 87.
Избирательный участок № 150
Центр: город Алматы, микрорайон 8, дом 45, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 119" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8, дома: 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 41, 41А, 41/6, 72, 72А, 74, 86; улица Сатпаева, дом 145/1; улица Щепеткова, дома: 122, 124, 126А, 126, 127/149, 128, 130, 131, 131Б, 133, 133А-135, 134, 134А, 134Г, 135, 140, 140А.
Избирательный участок № 151
Центр: город Алматы, микрорайон 6, дом 51, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 113" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 12, дома: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 22/2, 26.
Избирательный участок № 152
Центр: город Алматы, микрорайон 6, дом 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 86 имени Габита Мусрепова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 10а, дома: 1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 153
Центр: город Алматы, микрорайон 6, дом 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 86 имени Габита Мусрепова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 6, дома: 1А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А; микрорайон 10а, дома: 2, 3, 4; микрорайон 12, дома: 9, 9/1, 10.
Избирательный участок № 154
Центр: город Алматы, микрорайон 6, дом 51, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 113" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 45 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынаудан: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 55, 55А, 55/1, 57, 58, 75, 76, 77 үйлер.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 46 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынаудан: 29, 30, 31, 33, 34, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87А үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 46 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынаудан: 1, 2, 3, 3-А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8-А, 9, 10, 11, 37, 39, 46, 87 үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 45 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынаудан: 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 41, 41А, 41/6, 72, 72А, 74, 86 үйлер; Сәтпаев көшесі: 145/1 үйлер; Щепетков көшесі: 122, 124, 126А, 126, 127/149, 128, 130, 131, 131Б, 133, 133А-135, 134, 134А, 134Г, 135, 140, 140А үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 51 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 12 шағынаудан: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 22/2, 26 үйлер.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 63 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10А шағынауданы: 1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 63 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынаудан: 1А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А үйлер; 10а шағынауданы: 2, 3, 4; 12 шағынаудан:9, 9/1, 10 үйлер.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 51 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: микрорайон 7, дома: 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37.
Избирательный участок № 155
Центр: город Алматы, микрорайон 6, дом 51, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 113" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 6, дома: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 46, 48, 50.
Избирательный участок № 156
Центр: город Алматы, микрорайон 6, дом 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 86 имени Габита Мусрепова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 6, дома: 1, 2, 3, 3А, 3Б, 10, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63; микрорайон 7, дома: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19А.
Избирательный участок № 157
Центр: город Алматы, микрорайон 5, дом 8Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 27" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5, дома: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6; микрорайон 2, дома: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52А, 55.
Избирательный участок № 158
Центр: город Алматы, микрорайон 5, дом 8Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 27" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5, дома: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 32, 45А.
Избирательный участок № 159
Центр: город Алматы, микрорайон 5, дом 49А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 6" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5, дома: 21А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 160
Центр: город Алматы, микрорайон 2, дом 59, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 104" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 2, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9 , 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23А.
Избирательный участок № 161
Центр: город Алматы, микрорайон 2, дом 59, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 104" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 2, дома: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 40, 40Г, 41, 42.
Избирательный участок № 162
Центр: город Алматы, микрорайон 2, дом 54, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая больница № 2" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 163

Сайлау учаскесінің шекаралары: 7 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37 үйлер.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 51 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынаудан: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 46, 48, 50 үйлер.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 63 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынаудан: 1, 2, 3, 3А, 3-Б, 10, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63 үйлер; 7 шағынаудан: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19А үйлер.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 8Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 27 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынаудан: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6 үйлер; 2 шағынаудан: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52А, 55 үйлер.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 8Б, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 27 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынаудан: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 32, 45А үйлер.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 49А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынаудан: 21А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 59 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 2 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23А үйлер.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 59 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 2 шағынаудан: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 40, 40Г, 41, 42 үйлер.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 54 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№2 қалалық балалар клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 163 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон 5, дом 49А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 6" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Сайран", дома: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 13; улица Садовникова, дома: 180, 182, 184, 184А, 184Б, 186, 188, 190А, 192, 194, 194/1, 196.
Избирательный участок № 164
Центр: город Алматы, улица Жубанова, дом 1А, здание не бюджетного не коммерческого учреждения "Алматинский юридический колледж".
Границы избирательного участка: микрорайон "Сайран", дома: 84А, 114, 116; улица Утеген батыра, дома: 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 84Г, 86, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100.
Избирательный участок № 165
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастак-1", улица Фурката, дом 26А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 130 имени Ильяса Жансугурова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Фурката, дома: 5, 7, 9, 11, 13; микрорайон "Тастак-1", дома: 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 17, 18А, 18, 19А, 19, 20А, 20, 21, 24, 26; улица Ярмухамедова, дома: 33, 35, 37, 37А, 39А, 43, 46А, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 56, 57; проспект Райымбека, дома: 440, 442А, 442, 452, 454, 456, 456/7, 458, 458А, 460А, 464, 466; улица Утеген батыра, дома: 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 40, 44, 46, 50, 52; улица Златоустовская, дома: 1А, 3, 3А, 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 11А, 11Б, 13А, 15, 17Г, 17Б, 17, 17/2, 17В; улица Чиколева, дома: 2, 2А.
Избирательный участок № 166
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастак-1", дом 1В, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский государственный политехнический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Фурката, дома: 59А, 60, 60А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66; микрорайон "Тастак-1", дома: 1, 1Б, 1В, 1/1, 1/12, 2, 3, 6А, 6, 7, 8, 9, 10; улица Сурикова, дома: 52, 55, 57, 59, 61; улица Вилюйская, дома: 54, 56, 84, 86, 88А, 88, 90.
Избирательный участок № 167
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, дом 12, здание государственного коммунального казенное предприятия "Алматинский колледж сервисного обслуживания" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жубанова, дома: 1, 3, 3А, 5; улица Кабдолова, дома: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2; микрорайон "Сайран", дома: 118, 120; улица Утеген батыра, дома: 73, 73А, 102, 104, 106, 108, 110, 114.
Избирательный участок № 168
Центр: город Алматы, улица Толе би, дом 287Б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский колледж новых технологий" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 49А, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Сайран" шағынауданы: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 13 үйлер; Садовников көшесі: 180, 182, 184, 184А, 184Б, 186, 188, 190А, 192, 194, 194/1, 196 үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 1А үй, "Алматы заң колледжі" бюджеттік емес коммерциялық емес мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Сайран" шағынауданы: 84А, 114, 116 үйлер; Өтеген батыр көшесі: 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 84Г, 86, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100 үйлер.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастақ-1" шағынауданы, Фуркат көшесі, 26А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Ілияс Жансүгіров атындағы № 130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Фуркат көшесі: 5, 7, 9, 11, 13, "Тастақ-1" шағынауданы: 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 17, 18А, 18, 19А, 19, 20А, 20, 21, 24, 26 үйлер; Ярмухамедов көшесі: 33, 35, 37, 37А, 39А, 43, 46А, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 56, 57 үйлер; Райымбек даңғылы: 440, 442А, 442, 452, 454, 456, 456/7, 458, 458А, 460А, 464, 466 үйлер; Өтеген батыр көшесі: 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 40, 44, 46, 50, 52 үйлер; Златоустовская көшесі: 1А, 3, 3А, 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 7А, 8, 9А, 9, 11, 11А, 11Б, 13А, 15, 17Г, 17Б, 17, 17/2, 17В үйлер; Чиколев көшесі: 2А, 2 үйлер.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастақ-1" шағынауданы, 1В үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Фуркат көшесі: 59А, 60, 60А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66 үйлер; "Тастақ-1" шағынауданы: 1, 1Б, 1В, 1/1, 1/12, 2, 3, 6А, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер; Суриков көшесі: 52, 55, 57, 59, 61 үйлер; Вилюйская көшесі: 54, 56, 84, 86, 88А, 88, 90 үйлер.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 12 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жұбанов көшесі: 1, 3, 3А, 5 үйлер; Қабдолов көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2 үйлер; Сайран шағынауданы: 118, 120 үйлер; Өтеген батыр көшесі: 73, 73А, 102, 104, 106, 108, 110, 114 үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 287Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы избирательного участка: проспект Райымбека, дома: 474, 474А, 474Б, 478, 478А, 480, 480А, 482, 482А, 482Б, 482В, 482Г, 482Д, 482Е, 482/8, 482/9, 482/10, 482/12, 484А, 484Б, 486, 486А, 486Б, 488, 488 корпус 1, 490, 490А, 490Б, 490/7, 490 корпус 1, 492, 492А, 494, 494А, 494Б, 494В, 496, 502А, 504, 506, 508, 510, 512; улица Саина, дома: 2, 2А, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5; улица Толе би, дома: 285/8, 285/8 корпус 1, 285/8 корпус 2, 285/8 корпус 3, 285/8 корпус 4, 285/8 корпус 5, 285/8 корпус 6, 285/8 корпус 7, 285/8 корпус 8, 285/8 корпус 9, 285/8 корпус 10, 285/8 корпус 11, 285/8 корпус 13, 285/8 корпус 15, 285/8 корпус 16, 287, 287А, 287Б, 291А; улица Утеген батыра, дома: 3, 3А, 5, 5А, 5Б, 5Г, 5В, 5Д, 5Е, 5Н, 5/1, 5/3, 5/7, 5/9, 7, 7Г, 7Д, 7Е, 9, 9А, 29, 31, 31А, 33, 33А, 35, 37, 37А, 37Б, 37Ю, 39, 39А, 39А/1, 41, 45, 49, 51.
Избирательный участок № 169
Центр: город Алматы, улица Толе би, дом 303, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж имени Динмухамеда Кунаева".
Границы избирательного участка: улица Саина, дома: 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 14А, 14/1.
Избирательный участок № 170
Центр: город Алматы, улица Саина, дом 32, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский строительно-технический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жубанова, дома: 11, 13, 18; улица Саина, дома: 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20А, 20/1, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28.
Избирательный участок № 171
Центр: город Алматы, улица Жубанова, дом 11, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 172
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, дом 28, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 5" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 173
Центр: город Алматы, улица Жубанова, дом 68Б, здание коммунального государственного учреждение "Специальная организация образования" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Алтынсарина, дома: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 5; Жубанова, дома: 7, 7/1, 9, 68А; улица Кабдолова, дом 22; микрорайон 1, дома: 18, 18А, 19, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/3, 68/4.
Избирательный участок № 174
Центр: город Алматы, микрорайон 1, дом 37Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 111" Управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Райымбек даңғылы: 474, 474А, 474Б, 478, 478А, 480, 480А, 482, 482А, 482Б, 482В, 482Г, 482Д, 482Е, 482/8, 482/9, 482/10, 482/12, 484А, 484Б, 486, 486А, 486Б, 488, 488 корпус 1, 490, 490А, 490Б, 490/7, 490 корпус1, 492, 492А, 494, 494А, 494Б, 494В, 496, 502А, 504, 506, 508, 510, 512 үйлер; Саин көшесі: 2, 2А, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5 үйлер; Төле би көшесі: 285/8, 285/8 корпус 1, 285/8 корпус 2, 285/8 корпус 3, 285/8 корпус 4, 285/8 корпус 5, 285/ 8 корпус 6, 285/8 корпус 7, 285/8 корпус 8, 285/8 корпус 9, 285/8 корпус 10, 285/8 корпус 11, 285/8 корпус 13, 285/8 корпус 15, 285/8 корпус 16, 287, 287А, 287Б, 291А үйлер; Өтеген батыр көшесі: 3, 3А, 5, 5А, 5Б, 5Г, 5В, 5Д, 5Е, 5Н, 5/1, 5/3, 5/7, 5/9, 7, 7Г, 7Д, 7Е, 9, 9А, 29, 31А, 31, 33, 33А, 35, 37, 37А, 37Б, 37Ю, 39, 39А, 39А/1, 41, 45, 49, 51 үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 303 үй, "Дінмұхамед Қонаев атындағы колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Саин көшесі: 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 14А, 14/1 үйлер.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жұбанов көшесі: 11, 13, 18 үйлер; Саин көшесі: 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20А, 20/1, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28 үйлер.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 11 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "Қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 28 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№ 5 Қалалық перзентхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 68Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Арнайы білім беру ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтынсарин даңғылы: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 5 үйлер; Жұбанов көшесі: 7, 7/1, 9, 68А үйлер; Қабдолов көшесі: 22 үй; 1 шағынауданы: 18, 18А, 19, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/3, 68/4 үйлер.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 37Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 111 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: микрорайон 1, дома: 26А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60.
Избирательный участок № 175
Центр: город Алматы, микрорайон 1, дом 20А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 9" Управления спорта города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус1, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19А, 20, 69, 73, 73А, 74, 76, 79, 80.
Избирательный участок № 176
Центр: город Алматы, улица Саина, дом 81А, здание филиала Некоммерческого акционерного общества "Университет Narxoz".
Границы избирательного участка: микрорайон 3, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/47, 63, 63А, 64, 65.
Избирательный участок № 177
Центр: Центр: город Алматы, микрорайон 1, дом 37Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 111" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 1, дома: 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41А, 75, 77, 77/3, 78.
Избирательный участок № 178
Центр: город Алматы, микрорайон 3, дом 52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 122" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 3, дома: 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17/18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25/26, 60.
Избирательный участок № 179
Центр: город Алматы, микрорайон 3, дом 52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 122" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 3, дома: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 37А, 38, 38А, 39А, 39Б, 57.
Избирательный участок № 180
Центр: город Алматы, микрорайон 3, дом 52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 122" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 4, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А.
Избирательный участок № 181
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", дом 26, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1", дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 10/3, 11/7, 11/9.
Избирательный участок № 182

Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынаудан: 26А, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-А, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60 үйлер.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 20А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№9 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 11-Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19А, 20, 69, 73, 73А, 74, 76, 79, 80 үйлер.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 81А үй, "Narxoz университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/47, 63, 63А, 64, 65 үйлер.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 37Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 111 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынаудан: 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41А, 75, 77, 77/3, 78 үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 52 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынаудан: 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17/18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25/26, 60 үйлер.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 52 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынаудан: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 37А, 38, 38А, 39А, 39Б, 57 үйлер.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 52 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 4 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынауданы, 26 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1" шағынауданы: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 10/3, 11/7, 11/9 үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", дом 26, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1А", дома: 3, 4, 5, 6, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 31, 31А, 31Б, 32.
Избирательный участок № 183
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", дом 26, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай 1а", дома: 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26А, 26Б, 27А, 27Б, 33, 34.
Избирательный участок № 184
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", дом 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 121"Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2", дома: 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 52, 53, 54, 54А, 66, 66А, 68, 68А, 75, 75А, 76.
Избирательный участок № 185
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", дом 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 121" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2", дома: 38, 39, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73.
Избирательный участок № 186
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", дом 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 42" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2", дома: 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Избирательный участок № 187
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", дом 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 42" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2", дома: 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 35, 36, 40.
Избирательный участок № 188
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3Б", дом 27, здание Коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей-интернат "Білім-инновация".
Границы избирательного участка: микрорайон: "Аксай-3б", дома: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 25, 27, 29, 30А, 32, 34, 38; микрорайон "Баян аул", дома: 1, 3А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24А, 25А, 30, 31А, 34, 37, 38, 42А, 44, 45, 46, 46Б, 47А, 47, 48, 49, 50, 54, 54А, 55, 56, 57, 59, 61А, 62, 63; микрорайон "Баян аул-2", дома: 2, 4, 5, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 189

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынауданы, 26 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1А" шағынауданы: 3, 4, 5, 6, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 31, 31А, 31Б , 32 үйлер.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынауданы, 26 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай 1-а" шағынауданы: 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26А, 26Б, 27А, 27Б, 33, 34 үйлер.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 69А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 121 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 52, 53, 54, 54А, 66, 66А, 68, 68А, 75, 75А, 76 үйлер.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 69А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 121 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 38, 39, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 33 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 33 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 35, 36, 40 үйлер.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы:  Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3Б" шағынауданы, 27 үй, "Мамандандырылған "Білім-инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3б" шағынауданы: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 25, 27, 29, 30А, 32, 34, 38 үйлер; "Баян ауыл" шағынауданы: 1, 3А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24А, 25А, 30, 31А, 34, 37, 38, 42А, 44, 45, 46, 46Б, 47А, 47, 48, 49, 50, 54, 54А, 55, 56, 57, 59, 61А, 62, 63 үйлер; "Баян ауыл-2" шағынауданы: 2, 4, 5, 12, 13, 14 үйлер.
№ 189 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3а", дом 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3", дома: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 34.
Избирательный участок № 190
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3а", дом 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3а", дома: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 56, 58, 59, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 85, 87, 88, 89, 90, 91.
Избирательный участок № 191
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3А", дом 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3", дома: 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 33; микрорайон "Аксай-3А", дома: 50, 51, 52, 53, 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 192
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", дом 107, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 132" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4", дома: 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок № 193
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", дом 107, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 132" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4", дома: 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 101, 104, 105, 119, 119А, 121, 122, 123.
Избирательный участок № 194
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", дом 66, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 126" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4", дома: 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58А, 59, 61.
Избирательный участок № 195
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", дом 66, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 126" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4", дома: 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 102, 103.
Избирательный участок № 196

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3а" шағынауданы, 54 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3" шағынауданы: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 34 үйлер.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3а" шағынауданы, 54 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3А" шағынауданы: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 56, 58, 59, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 85, 87, 88, 89, 90, 91 үйлер.
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3А" шағынауданы, 54 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3" шағынауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 25А, 26, 26-А, 27, 28, 33 үйлер; "Ақсай-3А" шағынауданы: 50, 51, 52, 53, 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынауданы, 107 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№132 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынауданы, 107 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 132 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 101, 104, 105, 119, 119А, 121, 122, 123 үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынауданы, 66 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58А, 59, 61 үйлер.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынауданы, 66 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 102, 103 үйлер.
№ 196 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-5", дом 15, здание Республиканского государственного казҰнного предприятия "Общежитие Казахского Национального Аграрного университета".
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-5", дома: 4, 5, 5А , 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20.
Избирательный участок № 197
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", дом 2, коммунального здание государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 117" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2", дома: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38Б.
Избирательный участок № 198
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", дом 8В, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 141" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-1", дома: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29.
Избирательный участок № 199
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", дом 79, здание коммунального государственного учреждения Центр адаптации и поддержки выпускников социальных учреждений "Жастар үйі" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2", дома: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 79, 81, 85.
Избирательный участок № 200
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-1", дом 32А, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-3", дома: 10,13, 14, 15, 16, 17, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 69, 71.
Избирательный участок № 201
Центр: город Алматы, улица Садвакасова, дом 29, микрорайон "Достық", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 155" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-4", дома: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 202
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 117" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2", дома: 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80.
Избирательный участок № 203
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-1", дом 32-А, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-5" шағынауданы, 15 үй, "Қазақ Ұлттық Аграрлық Университетінің жатақханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-5" шағынауданы: 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20 үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынауданы, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38Б үйлер.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынауданы, 8В үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 141 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-1" шағынауданы: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29 үйлер.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынауданы, 79 үй, Алматы қаласы білім басқармасының, әлеуметтік мекемелеренің түлектерін бейімдеу және қолдау орталығы - "Жастар үйі" коммунаналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 79, 81, 85 үйлер.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-1" шағынауданы, 32А үй, "Халықаралық көліктік- гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-3" шағынауданы: 10, 13, 14, 15, 16, 17, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 69, 71 үйлер.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 29 үй, "Достық" шағынауданы, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 155 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-4" шағынауданы: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынауданы, 2 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 117 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 үйлер.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-1" шағынауданы, 32А үй, "Халықаралық көліктік- гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-1", дома: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55А, 92; микрорайон "Жетысу-3", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 24.
Избирательный участок № 204
Центр: город Алматы, улица Жайдарман, дом 17А, микрорайон "Достық", здание Коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 15" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ақжайнақ микрорайон "Достық", дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10А, 11/63, 12, 13, 13А, 13/56, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52А; улица Дастан микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23Б, 24, 25, 26, 27, 27Б, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 56, 57, 58/54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 82, 84; улица Жайдарман микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 10А, 10, 11, 11/55, 12, 13А, 13, 14, 15, 15В, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 36, 36 корпус 1, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62А, 64, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 82, 84, 84А, 86, 88; улица Қажығалиева микрорайон "Достық", дома: 1, 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 9/69, 10А, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 16, 16А, 16Б, 17А, 19/74, 21, 23, 23А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/65, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 54, 56/63, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76, 106, 168; улица Каргалинская микрорайон "Достық", дома: 33, 33А, 41, 42, 42А, 42/1, 43, 44, 44А, 46, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 71А, 73, 78, 79, 88, 90; Каргалинский переулок микрорайон "Достық", дома: 17Б, 23; улица Науметова микрорайон "Достық", дома: 2А, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 24Б, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68; улица Поля Гурдэ микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/71, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70А, 70, 74; улица Садвакасова микрорайон "Достық", дома: 5, 11, 13, 58, 60, 60А, 66, 72, 80, 86, 92, 94, 100, 102; улица Сыйластык микрорайон "Достық", дома: 1, 3А, 3, 5, 7, 7А, 9, 11, 13, 13А, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 78А; улица Тәуке хан микрорайон "Достық", дома: 43, 45, 46, 51, 52, 53, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 68, 71, 73, 77А, 83; улица Тургенская микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық", дома: 27, 47, 48, 49, 54, 55, 60, 66, 69, 72/1, 76, 79, 82; улица Яссауи микрорайон "Достық", дома: 47, 49А, 53, 54, 56, 59, 60, 62, 64, 67А, 69, 73/29, 75, 76, 77, 84, 86, 88.
Избирательный участок № 205

Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-1" шағынауданы: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55А, 92 үйлер; "Жетісу-3" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 24 үйлер.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағынауданы, Жайдарман көшесі, 17А үй, "Достық" шағынауданы, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№ 15 қалалық емхана" ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақжайнақ көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10А, 11/63, 12, 13, 13А, 13/56, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52А үйлер; "Достық" шағынауданының Дастан көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23Б, 24, 25, 26, 27, 27Б, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 56, 57, 58/54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 82, 84 үйлер; "Достық" шағынауданының Жайдарман көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 10А, 10, 11, 11/55, 12, 13А, 13, 14, 15, 15В, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 36, 36 корпус 1, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62А, 64, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 82, 84, 84А, 86, 88 үйлер; "Достық" шағынауданының Қажығалиев көшесі: 1, 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 9/69, 10А, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 16, 16А, 16Б, 17А, 19/74, 21, 23, 23А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/65, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 54, 56/63, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76, 106, 168 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 33, 33А, 41, 42, 42А, 42/1, 43, 44, 44А, 46, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 71А, 73, 78, 79, 88, 90 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы тұйық көшесі: 17Б, 23 үйлер; "Достық" шағынауданының Науметов көшесі: 2А, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 24Б, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68 үйлер; "Достық" шағынауданының Пол Гурдэ көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/71, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70А, 70, 74 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 5, 11, 13, 58, 60, 60А, 66, 72, 80, 86, 92, 94, 100, 102 үйлер; "Достық" шағынауданының Сыйластық көшесі: 1, 3А, 3, 5, 7, 7А, 9, 11, 13, 13А, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 78А үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 43, 45, 46, 51, 52, 53, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 68, 71, 73, 77А, 83 үйлер; "Достық" шағынауданының Тургенская көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13,14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 27, 47, 48, 49, 54, 55, 60, 66, 69, 72/1, 76, 79, 82 үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 47, 49А, 53, 54, 56, 59, 60, 62, 64, 67А, 69, 73/29, 75, 76, 77, 84, 86, 88 үйлер.
№ 205 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Садвакасова, дом 27, микрорайон "Достық", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 153" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ақбақай микрорайон "Достық", дома: 1, 1/122, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30Б, 30А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 корпус 1, 37, 37А, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45А, 46, 48, 50, 50 корпус 1, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62А, 62, 64, 66, 68, 70А, 70, 72, 74; улица Ақжұніс микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 58А, 59А, 60, 62; улица Ата Толғауы микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; улица Баршынкент микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44А, 46, 46А, 48, 50, 52, 52/1, 56, 58, 60, 62, 62А, 66, 68, 70, 70/97; улица Жеті Жарғы микрорайон "Достық", дома: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/3, 6, 7А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40А, 40, 41, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58Б, 60, 62, 64, 66; улица Каргалинская микрорайон "Достық", дома: 38А, 43А, 56А, 58Б, 80, 81А, 81Б, 82, 85А, 86, 87, 91, 91А, 100, 101, 102, 106, 107, 108, 114, 117, 118, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 144 корпус 1, 146, 146А, 152, 154; улица Науметова микрорайон "Достық", дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 15/79, 17, 19, 23, 25, 27, 29А, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41; улица Розыбакиева микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10; улица Садвакасова микрорайон "Достық", дома: 15, 17, 19А, 19, 21, 21Б, 23, 25, 25А, 27, 35, 35 корпус 1, 108, 110, 116, 118, 128, 134, 138А, 140, 142А, 142, 158; улица Тағзым микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; улица Тәуке хан микрорайон "Достық", дома: 76, 80А, 86А, 86, 88, 89, 91, 93А, 94, 97, 100, 103, 108, 109, 110, 112, 115, 116, 116А, 118, 119А, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; улица Үлағат микрорайон "Достық", дома: 1, 1/1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 54; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық", дома: 85А, 88, 89, 94, 94А, 95, 99А, 100, 103, 103/29 корпус 1, 105, 110, 115, 116, 122, 122А; улица Яссауи микрорайон "Достық", дома: 36/124, 71, 81, 82А, 83/34, 87, 87А, 89, 92, 94, 95, 97, 99/34, 100, 103, 105, 106, 108, 111, 114, 117, 117А, 119, 120, 122, 123, 125, 127, 129А, 131, 133, 134, 135, 136, 140,
Избирательный участок № 206

Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 27 үй, "Достық" шағынауданы, Алматы қаласы Білім басқармасының "№153 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақбақай көшесі: 1, 1/122, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30Б, 30А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 корпус 1, 37, 37А, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45А, 46, 48, 50, 50 корпус 1, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62А, 62, 64, 66, 68, 70А, 70, 72, 74 үйлер; "Достық" шағынауданының Ақжүніс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 58А, 59А, 60, 62 үйлер; "Достық" шағынауданының Ата Толғауы көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер; "Достық" шағынауданының Баршынкент көшесі: 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44А, 46, 46А, 48, 50, 52, 52/1, 56, 58, 60, 62, 62А, 66, 68, 70, 70/97 үйлер; "Достық" шағынауданының Жеті Жарғы көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/3, 6, 7А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40А, 40, 41, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58Б, 60, 62, 64, 66 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 38А, 43А, 56А, 58Б, 80, 81А, 81Б, 82, 85А, 86, 87, 91А, 91, 100, 101, 102, 106, 107, 108, 114, 117, 118, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 144 корпус 1, 146, 146А, 152, 154 үйлер; "Достық" шағынауданының Науметов көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15А, 15, 15/79, 17, 19, 23, 25, 27, 29А, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41 үйлер; "Достық" шағынауданының Розыбакиев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Б, 9, 9А, 10 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 15, 17, 19А, 19, 21, 21Б, 23, 25, 25А, 27, 35, 35 корпус 1, 108, 110, 116, 118, 128, 134, 138А, 140, 142А, 142, 158 үйлер; "Достық" шағынауданының Тағзым көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 76, 80А, 86А, 86, 88, 89, 91, 93А, 94, 97, 100, 103, 108, 109, 110, 112, 115, 116, 116А, 118, 119А, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139 үйлер; "Достық" шағынауданының Ұлағат көшесі: 1, 1/1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 54 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 85А, 88, 89, 94, 94А, 95, 99А, 100, 103, 103/29 корпус 1, 105, 110, 115, 116, 122, 122А үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 36/124, 71, 81, 82А, 83/34, 87А, 87, 89, 92, 94, 95, 97, 99/34, 100, 103, 105, 106, 108, 111, 114, 117, 117А, 119, 120, 122, 123, 125, 127, 129А, 131, 133, 134, 135, 136, 140 үйлер.
№ 206 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Садвакасова, дом 29, микрорайон "Достық", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 155" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Виноградова микрорайон "Достық", дома: 1, 5, 5/1, 6, 6А, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66; улица Дзержинского микрорайон "Достық", дома: 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 17; улица Ілтипат микрорайон "Достық", дома: 2, 2А, 2А/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45; улица Каргалинская микрорайон "Достық", дома: 60, 60А, 62А, 62, 64, 120, 120/1, 123, 123А, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 153, 155, 156, 158, 157, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 182, 184, 188, 190, 190А, 194, 196; улица Паклиевского микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40,  41, 42, 43, 44А, 44, 46, 46А, 48; улица Рабат микрорайон "Достық", дома: 4, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 42А, 44; улица Розыбакиева микрорайон "Достық", дома: 13, 15, 16/2, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36, 36А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 43/16, 43/1, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61; улица Садвакасова микрорайон "Достық", дома: 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 173, 174, 175А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185, 186А, 186/1, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 200, 204, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 222А, 224, 226, 228, 230, 232, 234; улица Тәуке хан микрорайон "Достық", дома: 128, 130, 136, 138, 140, 142, 141, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179,  180, 181, 182, 183, 184, 184 корпус 1, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194/1, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 217А, 219, 221; улица Терме микрорайон "Достық", дома: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 33; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық", дома: 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135; улица Яссауи микрорайон "Достық", дома: 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156А, 157, 158, 159А, 159, 160, 160А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186А, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 192, 193.
Избирательный участок № 207

Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 29 үй, "Достық" шағынауданы, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 155 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Виноградов көшесі: 1, 5, 5/1, 6, 6А, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер; "Достық" шағынауданының Дзержинский көшесі: 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 17 үйлер; "Достық" шағынауданының Ілтипат көшесі: 2, 2А, 2А/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 60, 60А, 62А, 62, 64, 120, 120/1, 123, 123А, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 153, 155, 156, 158, 157, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 182, 184, 188, 190, 190А, 194, 196 үйлер; "Достық" шағынауданының Паклиевский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 46, 46А, 48 үйлер; "Достық" шағынауданының Рабат көшесі: 4, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 42А, 44 үйлер; "Достық" шағынауданының Розыбакиев көшесі: 13, 15, 16/2, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36, 36А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 43/16, 43/1, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 173, 174, 175А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185, 186А, 186/1, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 200, 204, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 222А, 224, 226, 228, 230, 232, 234 үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 128, 130, 136, 138, 140, 142, 141, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 184 корпус 1, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194/1, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 217А, 219, 221 үйлер; "Достық" шағынауданының Терме көшесі: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 33 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135 үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156А, 157, 158, 159А, 159, 160, 160А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186А, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 192, 193 үйлер.
№ 207 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3Б", дом 27, здание Коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей-интернат "Білім-инновация".
Границы избирательного участка: улица Аймұйсін микрорайон "Достық", дома: 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 1/2, 2/5, 3, 3А, 3В, 3Б, 3Г, 3Д, 4, 4А, 5, 7, 8, 8Б, 9, 9А, 12, 16, 19; улица Анет Баба микрорайон "Алтын бесик", дома: 1, 2, 2А, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 24, 32, 34, 35, 37, 39, 40А, 40, 42, 43, 47, 48, 51, 51А, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61; улица Жексенбаева микрорайон "Алтын бесик", дома: 2, 4А, 4, 6, 7, 8/1, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 21, 23, 24, 24/3, 25, 29, 32А, 33, 36, 37, 38, 38/1, 40, 44, 44А, 44/1, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 57, 59, 61, 65, 67; улица Каргалинская микрорайон "Достық", дома: 1В, 2, 2А, 3, 4/2, 5, 11, 15, 23, 24, 25; Каргалинский переулок микрорайон "Достық", дома: 1В, 3, 4, 6, 8А, 8, 9, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 21, 21А, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 33А, 33Б, 33/1, 35А, 169; микрорайон "Алтын бесик", дома: 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11А, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 79, 80, 81, 84, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 98, 99, 100, 101, 106, 107, 109, 110, 111, 112А, 113, 114, 115, 125, 126, 131, 133, 138, 139, 140А, 140, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 170/1, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 207, 207А, 209, 210, 210/1, 212, 213, 214, 214А, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231; проспект Райымбека, дома: 540/8, 540/13, 540/12; улица Садвакасова микрорайон "Достық", дома: 4, 4А, 6, 8; улица Сейхұн микрорайон "Достық", дома: 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12А, 12, 13, 14, 15Б, 16, 18, 22, 24А, 26, 30А, 30Б, 36; улица Тәуке хан микрорайон "Достық", дома: 1, 3, 4, 13, улица Ташкентская микрорайон "Достық", дома: 1А, 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17А, 17Б, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 57, 61; улица Токпанова микрорайон "Алтын бесик", дома: 1, 1А, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 30, 32, 32А, 33, 33/2, 34, 34А, 34Б, 34 Б корпус1 , 35, 36, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 53/1, 55/1, 55, 56, 58; улица Трудовая микрорайон "Достық", дома: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64А, 64, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 76/4, 84, 88, 90, 90/1; улица Шанина микрорайон "Алтын бесик", дома: 2, 2А, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 17; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық", дома: 2/35, 3, 4, 5, 6; улица Яссауи микрорайон "Достық", дома: 3, 5, 5 корпус 1, 6, 8, 8/38, 56 корпус 1.
Избирательный участок № 208

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3Б" шағынауданы, 27 үй, "Мамандандырылған "Білім-инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Аймүсін көшесі: 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 1/2, 2/5, 3, 3А, 3В, 3Б, 3Г, 3Д, 4, 4А, 5, 7, 8, 8Б, 9, 9А, 12, 16, 19 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданының Әнет Баба көшесі: 1, 2, 2А, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 24, 32, 34, 35, 37, 39, 40А, 40, 42, 43, 47, 48, 51, 51А, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданының Жексенбаев көшесі: 2, 4А, 4, 6, 7, 8/1, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18/1, 18, 18А, 19, 21, 23, 24, 24/3, 25, 29, 32А, 33, 36, 37, 38, 38/1, 40, 44, 44А, 44/1, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 57, 59, 61, 65, 67 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 1В, 2, 2А, 3, 4/2, 5, 11, 15, 23, 24, 25 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы тұйық көшесі: 1В, 3, 4, 6, 8А, 8, 9, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 21, 21А, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 33А, 33Б, 33/1, 35А, 169 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданы: 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11А, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 79, 80, 81, 84, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 98, 99, 100, 101, 106, 107, 109, 110, 111, 112А, 113, 114, 115, 125, 126, 131, 133, 138, 139, 140А, 140, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 170/1, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 207, 207А, 209, 210, 210/1, 212, 213, 214, 214А, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231 үйлер; Райымбек даңғылы: 540/8, 540/13, 540/12 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 4, 4А, 6, 8 үйлер; "Достық" шағынауданының Сейхұн көшесі: 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12А, 12, 13, 14, 15Б, 16, 18, 22, 24А, 26, 30А, 30Б, 36 үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 1, 3, 4, 13 үйлер; "Достық" шағынауданының Ташкент көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14/1, 15, 17А, 17Б, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 28Б, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 57, 61 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданының Тоқпанов көшесі: 1, 1А, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 30, 32, 32А, 33, 33/2, 34, 34А, 34Б, 34Б корпус 1, 35, 36, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 53/1, 55/1, 55, 56, 58, үйлер; "Достық" шағынауданының Трудовая көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64А, 64, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 76/4, 84, 88, 90, 90/1 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданының Шанин көшесі: 2, 2А, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 17 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 2/35, 3, 4, 5, 6 үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 3, 5, 5 корпус 1, 6, 8, 8/38, 56 корпус 1 үйлер.
№ 208 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", дом 29/18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 202" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-7", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А; микрорайон "Мамыр-1", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 19, 20.
Избирательный участок № 209
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", дом 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 173" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-1", дома: 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 26/1 корпус 1, 26/1 корпус 2, 26/1 корпус 3, 26/1 корпус 4, 27; микрорайон "Мамыр-2", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 210
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", дом 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 173" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-2", дома: 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 20; микрорайон "Мамыр-3", дома: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 7/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 211
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", дом 29/18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 202" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-4", дома: 1А, 2А, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15/2, 16А, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58А, 60, 61, 62А, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 73А, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 83Б, 83В, 83Г, 83/4, 84, 85, 85А, 85Б, 86, 86А, 86Б, 87, 88, 90, 90А, 90Б, 90В, 90Д, 90Г, 92, 95А, 95, 96, 97, 98, 100, 100/2, 100/3, 101, 102, 102/4, 102/3, 102/5, 102/6, 102/10, 102Б, 104, 104А, 104/7, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111Д, 111Е, 111Ж, 111/2, 111/3, 111/6, 112, 113, 114, 115, 116, 116/1, 116/3, 116/4, 116/6, 116/7, 116/7А, 116/8, 116/9, 117, 117/1, 117/2, 117/3, 118, 119, 120, 120А, 121, 124, 125, 131, 133, 136, 137, 138, 139, 141, 143А, 143, 144, 144Б, 144А, 145, 145А, 145Б, 145В, 148, 149А, 149, 150А, 150, 151, 151А, 153, 155А, 155, 156, 158А, 158, 162, 163, 167, 176, 177, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 188А, 190, 191, 192, 193, 194, 198, 198А, 200, 200А, 200Б, 201, 202А, 203, 203А, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 216, 218, 220, 293, 294, 295, 296, 297, 299, 300, 301, 301А, 302, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310.
Избирательный участок № 212

Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 29/18 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 202 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары "Мамыр-7" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/3 , 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А үйлер; "Мамыр-1" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 19, 20 үйлер.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-1" шағынауданы: 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 26/1 корпус 1, 26/1 корпус 2, 26/1 корпус 3, 26/1 корпус 4, 27 үйлер; "Мамыр-2" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-2" шағынауданы: 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 20 үйлер; "Мамыр-3" шағынауданы: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 29/18 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 202 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-4" шағынауданы: 1А, 2А, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15/2, 16А, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58А, 60, 61, 62А, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 73А, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 83Б, 83В, 83Г, 83/4, 84, 85, 85А, 85Б, 86, 86А, 86Б, 87, 88, 90, 90А, 90Б, 90В, 90Д, 90Г, 92, 95А, 95, 96, 97, 98, 100, 100/2, 100/3, 101, 102, 102/4, 102/3, 102/5, 102/6, 102/10, 102Б, 104, 104А, 104/7, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111Д, 111Е, 111Ж, 111/2, 111/3, 111/6, 112, 113, 114, 115, 116, 116/1, 116/3, 116/4, 116/6, 116/7, 116/7А, 116/8, 116/9, 117, 117/1, 117/2, 117/3, 118, 119, 120, 120А, 121, 124, 125, 131, 133, 136, 137, 138, 139, 141, 143А, 143, 144, 144Б, 144А, 145, 145А, 145Б, 145В, 148, 149А, 149, 150А, 150, 151, 151А, 153, 155А, 155, 156, 158А, 158, 162, 163, 167, 176, 177, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 188А, 190, 191, 192, 193, 194, 198, 198А, 200, 200А, 200Б, 201, 202А, 203, 203А, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 216, 218, 220, 293, 294, 295, 296, 297, 299, 300, 301, 301А, 302, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 үйлер.
№ 212 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-7", 8А, здание коммунального государственного учреждения "Центр социальных услуг - Шанырақ" Управления занятости и социальных программ города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 213
Центр: город Алматы, улица, Степная, дом 8, микрорайон "Мамыр", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 158" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Керуентау микрорайон "Таугуль", дома: 2/1, 3, 5, 6/2, 6, 7, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 18, 18А; микрорайон "Жазира", дома: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46Б, 47; 47Б; микрорайон "Шабыт", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Пролетарская микрорайон "Таугуль", дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Садовый Бульвар микрорайон "Мамыр", дома: 1, 2, 3, 4, 5; Солнечный проезд микрорайон "Мамыр", дома: 1, 1Б, 1В, 3, 4, 6, 10, 12, 12А; улица Спортивная микрорайон "Мамыр", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; улица Степная микрорайон "Мамыр", дома: 1/1, 2, 4; улица Тайбурыл микрорайон "Таугуль", дома: 1, 6, 7, 8, 10, 11А, 14; улица Тойбастар микрорайон "Таугуль", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Школьная микрорайон "Таугуль", дома: 2, 4, 11, 16, 21, 25, 26, 27, 28, 28А, 29А, 31, 46, 47, 47А, 52, 223.
Избирательный участок № 214
Центр: город Алматы, улица Степная, дом 8, микрорайон "Мамыр", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 158" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Афцинао микрорайон "Мамыр", дома: 1, 2, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3; улица Қоржын микрорайон "Таугуль", дома: 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 26; микрорайон "Алмас", дома: 1, 2, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8В, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 21Б, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52А, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 167А, 168, 168 корпус 1, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 181А, 182, 183, 184А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194А, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 215, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 243, 244, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261; микрорайон "Таугуль" (Мамыр), дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 215
Центр: город Алматы, микрорайон "Куаныш", дом 58, здание не государственного учреждения "Казахская национальная гимназия "Ғалым".

Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-7" шағынауданы, 8А үй, Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы "Шаңырақ - әлеуметтік қызмет орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр" шағынауданы, Степная көшесі, 8 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 158 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Керуентау көшесі: 2/1, 3, 5, 6/2, 6, 7, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 18, 18А үйлер; "Жазира" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46Б, 47Б, 47 үйлер; "Шабыт" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Пролетар көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер; "Мамыр" шағынауданының Бақша бульвары: 1, 2, 3, 4, 5 үйлер; "Мамыр" шағынауданының Солнечный өткелі: 1, 1Б, 1В, 3, 4, 6, 10, 12, 12А үйлер; "Мамыр" шағынауданының Спортивная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 үйлер; "Мамыр" шағынауданының Степная көшесі: 1/1, 2, 4 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Тайбурыл көшесі: 1, 6, 7, 8, 10, 11А, 14 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Тойбастар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер; "Таугүл" шағынауданы Школьная көшесі: 2, 4, 11, 16, 21, 25, 26, 27, 28, 28А, 29А, 31, 46, 47, 47А, 52, 223 үйлер.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Степная көшесі, 8 үй, "Мамыр" шағынауданы, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 158 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр" шағынауданының Афцинао көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Қоржын көшесі: 1В, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 26 үйлер; "Алмас" шағынауданы: 1, 2, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8В, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 20Б, 20А, 21, 21А, 21Б, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52А, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 167А, 168, 168 корпус 1, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 181А, 182, 183, 184А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194А, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 215, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 243, 244, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 үйлер; "Таугүл" шағынауданы (Мамыр): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12 үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қуаныш" шағынауданы, 58 үй, "Faлым" Қазақ Ұлттық гимназиясы мемлекеттік емес мекеме ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Аманжол микрорайон "Таугуль", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18А, 34, 40А; микрорайон "Атамекен", дома: 1, 2, 3, 5, 6, 7А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 42А, 44А, 46, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 68/1, 69, 69А, 70Б, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 76, 77, 80, 82, 83, 83А, 84, 85, 85Г, 86, 90, 93, 93А, 95, 97, 98, 99А, 100, 101, 103, 105/1, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 136А, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 144/1, 145, 146, 147, 149, 150, 150/1, 151, 151А, 152, 152/1, 153Г, 154, 156Е, 157, 157А, 158, 159А, 161, 162, 163, 164, 168, 169, 171, 172, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 182А, 183, 186, 187, 188, 188/1, 188/2, 189, 191, 194, 197, 198, 203, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 217, 218, 219, 223, 224, 225, 225А, 226, 226/1, 227, 228, 232, 233Б, 233, 234, 234/1, 235, 238, 239, 241, 241А, 241/1, 242/7, 242, 243, 244, 245, 250, 257, 258, 262, 265, 266; микрорайон "Дубок-2" микрорайон "Таугуль", дома: 19, 21, 29, 35, 75, 95, 98, 112, 128, 136А; микрорайон "Қуаныш", дома: 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 7Б, 7Е, 7В, 7Д, 7/5, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 8/3, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 16, 17А,17/6, 17/7, 17/11, 21, 24, 26, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 54, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 73А; улица Цветочная микрорайон "Таугуль", дома: 1, 1Б, 1Г, 1Д, 1Ж, 1/2, 1/3, 1/4, 1/7, 1/8, 1/16, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/24, 3, 5, 7, 9, 11; улица Ықылас микрорайон "Таугуль", дома: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6/2, 6Г, 7, 7А, 7Б, 7Д, 7Е, 7/2, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Е, 8/1, 8/3, 9, 10.
Избирательный участок № 554
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", дом 21/1, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-1", дома: 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8; микрорайон "Мамыр-4", дома: 311, 312, 313, 314, 315.
Избирательный участок № 565
Центр: город Алматы, улица Садвакасова, дом 27, микрорайон "Достык", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 153" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аққөгершін микрорайон "Достық", дома: 1/37, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29/1, 30, 30А, 31, 31Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 86; улица Қарахан микрорайон "Достық", дома: 1, 1А, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/33, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 78; улица Каргалинская, микрорайон "Достық", дома: 4, 6, 8, 8А, 9, 9 корпус 1, 10, 12, 13А, 13, 14, 14А, 15А, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 29, 34, 35, 36; улица Кемеңгер микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 57Д, 58, 60, 60 корпус 1, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 67, 70; улица Манат микрорайон "Достық", дома: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6 корпус1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/17, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32А, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 51/1, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Яссауи микрорайон "Достық", дома: 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/15, 22, 25, 25А, 28, 30, 31, 35, 35 корпус 1, 36, 41, 42, 44, 50; улица Садвакасова микрорайон "Достық", дома: 18, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 46, 52, 54; улица Серегина микрорайон "Достық", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9 корпус1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21А, 21/15, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 76; улица Сыйластық микрорайон "Достық", дома: 2, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 10, 12; 14, 16, 18, 20, 20А, 22, 22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 80А, 80Б; улица Тәуке хан микрорайон "Достық", дома: 9, 11А, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 28, 28А, 29, 34, 34/1, 35, 35А, 40; улица Трудовая микрорайон "Достық", дома: 1А, 1, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53А, 53, 57; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық", дома: 11, 12, 16А, 17, 21, 22, 23, 28, 33, 34, 34/1, 35, 40, 41, 42.
Избирательный участок № 582
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, дом 12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский колледж сервисного обслуживания" Управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Аманжол көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18А, 34, 40А үйлер; "Атамекен" шағынауданы: 1, 2, 3, 5, 6, 7А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 42А, 44А, 46, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 68/1, 69, 69А, 70Б, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 76, 77, 80, 82, 83, 83А, 84, 85, 85Г, 86, 90, 93, 93А, 95, 97, 98, 99А, 100, 101, 103, 105/1, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 136А, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 144/1, 145, 146, 147, 149, 150, 150/1, 151, 151А, 152, 152/1, 153Г, 154, 156Е, 157, 157А, 158, 159А, 161, 162, 163, 164, 168, 169, 171, 172, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 182А, 183, 186, 187, 188, 188/1, 188/2, 189, 191, 194, 197, 198, 203, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 217, 218, 219, 223, 224, 225, 225А, 226, 226/1, 227, 228, 232, 233Б, 233, 234, 234/1, 235, 238, 239, 241, 241А, 241/1, 242/7, 242, 243, 244, 245, 250, 257, 258, 262, 265, 266 үйлер; "Дубок-2" шағынауданы "Таугүл" шағынауданы: 19, 21, 29, 35, 75, 95, 98, 112, 128, 136А үйлер; "Қуаныш" шағынауданы: 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 7Б, 7Е, 7В, 7Д, 7/5, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 8/3, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 16, 17А, 17/6, 17/7, 17/11, 21, 24, 26, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 54, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 73А үйлер; "Таугүл" шағынауданының Цветочная көшесі: 1, 1Б, 1Г, 1Д, 1Ж, 1/2, 1/3, 1/4, 1/7, 1/8, 1/16, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/24, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Ықылас көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6/2, 6Г, 7, 7А, 7Б, 7Д, 7Е, 7/2, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Е, 8/1, 8/3, 9, 10 үйлер.
№ 554 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 21/1 үй, "Халықаралық көліктік- гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-1" шағынауданы: 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8 үйлер; "Мамыр-4" шағынауданы: 311, 312, 313, 314, 315 үйлер.
№ 565 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағынауданы, Сәдуақасов көшесі, 27 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 153 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақ көгершін көшесі: 1/37, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29/1, 30, 30А, 31, 31Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 86 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарахан көшесі: 1, 1А, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/33, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 78 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 4, 6, 8, 8А, 9, 9 корпус 1, 10, 12, 13А, 13, 14, 14А, 15А, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 29, 34, 35, 36 үйлер; "Достық" шағынауданының Кемеңгер көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 57Д, 58, 60, 60 корпус 1, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 67, 70 үйлер; "Достық" шағынауданының Манат көшесі: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6 корпус 1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/17, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32А, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 51/1, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/15, 22, 25А, 25, 28, 30, 31, 35, 35 корпус 1, 36, 41, 42, 44, 50 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 18, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 46, 52, 54 үйлер; "Достық" шағынауданының Серегин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9 корпус 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21А, 21/15, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 76 үйлер; "Достық" шағынауданының Сыйластық көшесі: 2, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 10, 12; 14, 16, 18, 20, 20А, 22, 22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 80А, 80Б үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 9, 11А, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 28, 28А, 29, 34, 34/1, 35, 35А, 40 үйлер; "Достық" шағынауданының Трудовая көшесі: 1А, 1, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53А, 53, 57 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 11, 12, 16А, 17, 21, 22, 23, 28, 33, 34, 34/1, 35, 40, 41, 42 үйлер.
№ 582 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 12 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Толе би, дома: 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7; улица Утеген батыра, дома: 17Б корпус 1, 17Б корпус 2, 17Б корпус 3, 17Б корпус 4, 17/3, 21, 71А.
Избирательный участок № 583
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", дом 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 121" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-5", дома: 1, 1А, 2, 3Б , 3Г, 3Г корпус 1, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 6, 25 корпус 7.
Избирательный участок № 584
Центр: город Алматы, улица Шаймерденова, дом 21, микрорайон "Таугуль-3", здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр № 175" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Адилова микрорайон "Таугуль-3" дом 37; улица Арычная Садовое товарищество "Садовод", дома: 129, 131/124, 224; улица Аскарова, дома: 4, 6, 8, 10, 10А, 14/2, 14/3; улица Центральная, дома: 7, 17, 22, 47, 134; улица Центральная Садовое товарищество "Садовод", дома: 17, 51, 54, 136, 148, 154; улица Центральная Садовое товарищество "Восход", дом 13; Садовое товарищество "Дархан", дома: 38, 39; дом отдыха "Каргалы" дома 10, 11, 12, 15, 15А, 16, 17, 19; улица Жандосова, дома: 184, 184А, 184Б, 184В, 184Ж, 184В блок 1, 186; улица Малиновая Садовое товарищество "Садовод" дом 177; Садовое товарищество "Садовод", дома: 12, 18, 20, 53, 65, 93, 99, 135, 136, 139, 140, 142, 144, 148, 151, 152, 154, 160, 167, 170, 171, 172, 173, 186, 187, 192, 193, 196, 199, 203, 211, 225, 226, 227, 229; Садовое товарищество "Ветеран", дома: 2, 3, 5, 7, 8, 9; Садовое товарищество "Восход", дома: 7, 11, 13/1, 14/1, 17, 17/1, 18, 19/1, 21/1, 22, 23, 23/1, 26, 31; Тепличное хозяйство, дома: 1А, 1, 2, 3, 4, 5; улица Торайгырова, дома: 53/11, 53/15, 53/17, 53/20, 53/35, 53/39, 53/44, 53/60; улица Жазылбека, дома: 1/5, 1, 1/6, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/8, 10, 11, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17/8, 17/15, 17, 17/21, 20; улица Восточная Садовое товарищество "Восход", дома: 15, 26; улица Западная Садовое товарищество "Восход", дома: 11, 177.
Избирательный участок № 585
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", дом 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 173" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аманжол микрорайон "Таугуль", дома: 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 48, 48А, 48Б, 50А, 52, 60; улица Мұстай Кәрім микрорайон "Таугуль", дома: 1, 1А, 1В, 2, 2А, 2/8, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12В, 12Д, 12/22, 13, 13А, 14, 15, 16, 28, 44; микрорайон "Астана", дома: 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/13, 1/18, 1/18 корпус 1, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 6, 7, 7А, 7/2, 7/3, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 33, 37, 38, 39, 40/1; улица Цветочная микрорайон "Таугуль", дома: 2, 2А.
Избирательный участок № 586
Центр: город Алматы, улица Утеген батыра, дом 11А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "ХАК".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 624

Сайлау учаскесінің шекаралары: Төле би көшесі: 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7 үйлер; Өтеген батыр көшесі: 17Б корпус 1, 17Б корпус 2, 17Б корпус 3, 17Б корпус 4, 17/3, 21, 71А үйлер.
№ 583 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 69А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-5" шағынауданы: 1, 1А, 2, 3Б, 3Г, 3Г корпус 1, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 6, 25 корпус 7 үйлер.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шәймерденов көшесі, 21 үй, "Таугүл-3" шағынауданы, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 175 Жаңа Ғасыр гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-3" шағынауданының Әділов көшесі: 37 үй; "Садовод" серіктестігінің Арычная көшесі: 129, 131/124, 224 үйлер; Асқаров көшесі: 4, 6, 8, 10, 10А, 14/2, 14/3 үйлер; Центральная көшесі: 7, 17, 22, 47, 134 үйлер; "Орталық бақша" серіктестігінің Садовод көшесі: 17, 51, 54, 136, 148, 154 үйлер; Садовое "Восход" серіктестігінің Центральная көшесі: 13 үй; Садовое "Дархан" серіктестігі: 38, 39 үйлер; "Қарғалы" демалыс үйі: 10, 11, 12, 15, 15А, 16, 17, 19 үйлер; Жандосов көшесі: 184, 184А, 184Б, 184В, 184Ж, 184В блок 1, 186 үйлер; "Садовод" бақша серіктестігінің Малиновая көшесі: 177 үй; "Садовод" бақша серіктестігі: 12, 18, 20, 53, 65, 93, 99, 135, 136, 139, 140, 142, 144, 148, 151, 152, 154, 160, 167, 170, 171, 172, 173, 186, 187, 192, 193, 196, 199, 203, 211, 225, 226, 227, 229 үйлер; "Ардагер" бақша серіктестігі: 2, 3, 5, 7, 8, 9 үйлер; "Восход" бақша серіктестігі: 7, 11, 13/1, 14/1, 17, 17/1, 18, 19/1, 21/1, 22, 23, 23/1, 26, 31 үйлер; Жылыжай шаруашылығы: 1А, 1, 2, 3, 4, 5 үйлер; Торайғыров көшесі: 53/11, 53/15, 53/17, 53/20, 53/35, 53/39, 53/44, 53/60 үйлер; Жазылбек көшесі: 1/5, 1, 1/6, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/8, 10, 11, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17/8, 17/15, 17, 17/21, 20 үйлер; Садовое "Восход" серіктестігінің Восточная көшесі: 15, 26 үйлер; Садовое "Восход" серіктестігінің Западная көшесі: 11, 177 үйлер.
№ 585 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Аманжол көшесі: 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 48, 48А, 48Б, 50А, 52, 60 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Мұстай Кәрім көшесі: 1В, 1А, 1, 2, 2/8, 2Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11Б, 11А, 12, 12/1, 12/2, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12В, 12Д, 12/22, 13, 13А, 14, 15, 16, 28, 29, 44 үйлер; "Астана" шағынауданы: 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/13, 1/18, 1/18 корпус 1, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 6, 7, 7А, 7/2, 7/3, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 33, 37, 38, 39, 40/1 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Цветочная көшесі: 2, 2А үйлер.
№ 586 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтеген батыр көшесі, 11А үй, "ХАК" медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 624 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", дом 26, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1", дома: 11, 11/10, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, проспект Райымбека дом 522/1.

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынауданы, 26 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1" шағынауданы: 11, 11/10, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25 үйлер; Райымбек даңғылы: 522/1 үй.