О внесении изменения в решение Маслихата города Атырау от 12 апреля 2024 года № 102 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Атырау"
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 27 июня 2024 года № 121. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 июня 2024 года № 5212-06
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 12 апреля 2024 года №102 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Атырау" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5175-06) следующее изменение:
в приложении 1 указанного решения:
в абзаце 2 пункта 4 вносятся изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата
города Атырау
Б. Мурзагалиев

Атырау қаласы Мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 102 "Атырау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 121 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 маусымда № 5212-06 болып тіркелді
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 102 "Атырау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5175-06 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілінде 1 қосымшасында:
4-тармағының 2 абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін тағайындау кезінде бір адамға пайдалы алаңның 15 (он бес) шаршы метрден кем емес және 18 (он сегіз) шаршы метрден артық емес, бірақ бір бөлмелі пәтерден немесе жатақханадағы бөлмеден кем емес аудан нормасы қабылданады.".
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы Мәслихатының
төрағасы
Б. Мурзагалиев