О внесении изменения в решение Макатского районного маслихата от 16 апреля 2024 года № 86-VIII "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Макатском районе"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 19 июня 2024 года № 97-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 24 июня 2024 года № 5206-06
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата от 16 апреля 2024 года № 86-VIII "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Макатском районе" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5182-06) следующее изменение:
в приложении 1 указанного решения:
в абзаце 2 пункта 4 вносятся изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев

Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 86-VIII "Мақат ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 97-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 маусымда № 5206-06 болып тіркелді
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 86-VIII "Мақат ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5182-06 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
4-тармағының 2 абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін тағайындау кезінде бір адамға пайдалы алаңның 15 (он бес) шаршы метрден кем емес және 18 (он сегіз) шаршы метрден артық емес, бірақ бір бөлмелі пәтерден немесе жатаханадағы бөлмеден кем емес аудан нормасы қабылданады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев