О признании утратившим силу решение акима Курмангазинского района от 01 ноября 2016 года № 42 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 27 мая 2024 года № 12. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 28 мая 2024 года № 5193-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Курмангазинского района от 01 ноября 2016 года № 42 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3663).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жангалиев

Құрманғазы ауданы әкімінің 2016 жылғы 01 қарашадағы № 42 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2024 жылғы 27 мамырдағы № 12 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 мамырда № 5193-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы ауданы әкімінің 2016 жылғы 01 қарашадағы № 42 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3663 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев