О признании утратившим силу решение Курмангазинского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 533-VI "Об установлении специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные должностные оклады и тарифные ставки"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 декабря 2024 года № 185-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 30 декабря 2024 года № 5245-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курмангазинского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 533-VI "Об установлении специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4723).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Курмангазинского районного Маслихата".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева

"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгілеу туралы" Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 533-VI шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 185-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 5245-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгілеу туралы" Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 533-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4723 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Құрманғазы аудандық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева