О признании утратившим силу постановления ревизионной комиссии по Туркестанской области от 11 июня 2019 года № 15 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Ревизионной комиссии по Туркестанской области" и его описания"
Постановление Ревизионной комиссии по Туркестанской области от 27 июня 2024 года № 11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 июня 2024 года № 6545-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ревизионная комиссия по Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление ревизионной комиссии по Туркестанской области от 11 июня 2019 года № 15 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Ревизионной комиссии по Туркестанской области" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5088).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Г. Тапеев

""Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 15 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 11 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 28 маусымда № 6545-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. ""Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2019 жылғы 11 маусымдағы №15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5088 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Г. Тапеев