Об оказании в 2024 году дополнительной социальной помощи ветеранам войны в Афганистане к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 22 февраля 2024 года № 15/85-VІІІ. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 23 февраля 2024 года № 6467-13. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Туркестанской области от 23 апреля 2024 года № 17/106-VІІІ
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Туркестанской области от 23.04.2024 № 17/106-VІІІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан "О ветеранах" маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Оказать в 2024 году дополнительную единовременную социальную помощь в размере 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей к 35-летию вывода ограниченного контингента Советских войск из Демократической Республики Афганистан, каждому ветерану войны в Афганистане на основании списка уполномоченной организации без истребования заявления от получателей социальной помощи.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов

2024 жылы Ауғанстан соғысының ардагерлеріне Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлері шектеулі контингентінің шығарылғанына 35 жыл толуына орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 15/85-VІІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 23 ақпанда № 6467-13 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 17/106-VІІІ шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 23.04.2024 № 17/106-VІІІ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
"Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 жылы Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлері шектеулі контингентінің шығарылғанына 35 жыл толуына орай, әлеуметтік көмек алушылардың өтініші талап етілмей уәкілетті ұйымның тізімі негізінде әрбір Ауғанстан соғысының ардагерлеріне қосымша 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір рет әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов