О признании утратившим силу решения маслихата района Байдибек от 21 ноября 2023 года № 9/41 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в районе Байдибек"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25 июля 2024 года № 19/95. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 июля 2024 года № 6565-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Байдибек "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в районе Байдибек" от 21 ноября 2023 года №9/41 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6406-13).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. Туймебаев

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 9/41 "Бәйдібек ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 шілдедегі № 19/95 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 шілдеде № 6565-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы №9/41 "Бәйдібек ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6406-13 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
И. Туймебаев