О признании утратившим силу решение маслихата Ордабасынского района от 23 декабря 2022 года № 33/2 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в Ордабасинском районе"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19 февраля 2024 года № 12/3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 19 февраля 2024 года № 6460-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/2 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в Ордабасинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31277 от 27 декабря 2022 года);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Джумабеков

Ордабасы ауданының маслихатының "Ордабасы ауданында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 12/3 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 19 ақпанда № 6460-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының "Ордабасы ауданында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2022 жылғы 27 желтоқсанда № 31277 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Джумабеков