О признании утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 3 декабря 2020 года № 58-361/VI "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 6 августа 2024 года № 19-139/VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 7 августа 2024 года № 6571-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 3 декабря 2020 года №58-361/VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5942).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ш. Халмурадов

Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы №58-361/VI "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 19-139/VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 7 тамызда № 6571-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 3 желтоқсандағы №58-361/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5942 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Халмурадов