Жаушықұм ауылдық округінің Жаушықұм елді мекенінің шекарасын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 2 қазандағы № 244 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 26-137-VIII шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 2 қазанда № 6605-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Шардара ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаушықұм ауылдық округінің Жаушықұм елді мекенінің шекарасына (шегіне) Қалғансыр елді мекенінің 6,9 гектар жер учаскесін қосу арқылы, Жаушықұм ауылдық округінің Жаушықұм елді мекенінің шекарасы өзгертіліп, жалпы көлемі 238,64 гектар шекарасында белгіленсін.
2. Осы бірлескен Шардара ауданы әкімдігінің қаулысының және Шардара аудандық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Шардара ауданы әкімдігінің қаулысы және Шардара аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі А. Карсыбаев
Аудандық мәслихат төрағасы Б. Муталиев

Об изменении и установлении границ (черты) населенного пункта Жаушықұм сельского округа Жаушықұм
Совместное постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 2 октября 2024 года № 244 и решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2024 года № 26-137-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 2 октября 2024 года № 6605-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Жаушықұм сельского округа Жаушықұм путем включения 6,9 гектара земельного участка населенного пункта Қалғансыр в границы населенного пункта Жаушықұм сельского округа Жаушықұм, установив общей площадью 238,64 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Шардаринского района и решения Шардаринского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Шардаринского района и решение Шардаринского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района А. Карсыбаев
Председатель районного маслихата Б. Муталиев