Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 апреля 2024 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2024 года № 9000-16
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 63 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год – 1 650 723 000 (один миллиард шестьсот пятьдесят миллионов семьсот двадцать три тысяч) тенге.
2. Управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на сайте акимата Восточно-Казахстанской области после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Восточно-Казахстанской области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 12 апреля 2024 года
№ 85
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от _________ 2024 года
№______
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
№
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, магниевая, калиевая селитра
1
Селитра аммиачная

2024 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 85 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 сәуірде № 9000-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 63-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) 2024 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес;
2) 2024 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемі – 1 650 723 000 (бір миллиард алты жүз елу миллион жеті жүз жиырма үш мың) теңге бекітілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің сайтында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің агроөнеркәсіп кешені мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Е. Кошербаев
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 12 сәуірдегі № 85
Қаулысына қосымша
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы ___________
№ ____ қаулысына қосымша
2024 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
№
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиак, кальций, магний, калий селитрасы
1
Аммиак селитрасы

N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0, Mg-0,3-1,0
204
Удобрение азотно-фосфорно-калийное маркидиаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
205
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
206
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
207
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
208
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
209
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6
210
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1
211
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
212
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15, Р-15, K-15, S-11
213
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
214
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15 (S-10-11)
215
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
216
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
217
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
218
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
219
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
220
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
221
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
222
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
223
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
224
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
225
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
226
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
227
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
228
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03

N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0, Mg-0,3-1,0
204
Диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
205
Диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
206
Диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
207
Диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
208
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
209
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6
210
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1
211
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
212
NPKS-4 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, Р-15, K-15, S-11
213
NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
214
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15 (S-10-11)
215
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
216
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
217
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
218
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
219
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
220
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
221
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
222
16:16:16+ Zn маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
223
16:16:16+ВMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
224
16:16:16+ВCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
225
16:16:16 + BMZ(aa) нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
226
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
227
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
228
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03

229
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
230
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
231
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
232
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
233
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
234
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
235
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
236
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
237
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
238
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
239
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Водорастворимые NPK-удобрения
240
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
330357,0
тонна
241
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
242
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4,SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
243
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
244
Водорастворимое NPK удобрение марки 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
245
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
246
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
247
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
248
Водорастворимые NPK удобрения марки 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
249
Водорастворимые NPK удобрения марки 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04

229
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
230
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
231
NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
232
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
233
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2
234
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
235
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
236
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
237
NPK 27-6-6+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
238
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
239
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Суда еритін NPK-тыңайтқыштары
240
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
330357,0
тонна
241
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
242
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4,SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
243
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
244
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
245
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-5±2, P-15±2, K-45±2
246
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
247
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
248
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
249
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04

250
Водорастворимые NPK удобрения марки 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
251
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
252
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
253
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
254
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
255
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
256
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
257
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ
258
Водорастворимое NPK удобрение марки 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
259
Водорастворимые NPK удобрения марки 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
260
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
261
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
262
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
263
Минеральные удобрения Kristalon: Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
264
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
265
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
266
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
267
Водорастворимое NPK удобрение марки 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
268
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
269
Минеральные удобрения Kristalon: Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
270
Водорастворимые NPK удобрения марки 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04

250
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
251
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
252
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
253
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
254
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
255
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
256
Poly-Feed 6.0.1, суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
257
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ
258
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
259
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
260
Poly-Feed™. Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
261
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
262
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
263
Kristalon: Red 12-12-36 минералды тыңайтқыштары
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
264
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
265
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
266
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
267
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13 + МЭ
268
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
269
Kristalon: Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
270
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04

271
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
272
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
273
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
274
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
275
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
276
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
277
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
278
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,02
279
Водорастворимые NPK удобрения марки 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
280
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
281
Водорастворимые NPK удобрения марки 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
282
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
283
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
284
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
285
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
286
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
287
Растворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1 окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
288
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
289
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
290
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
291
Минеральные удобрения Kristalon Special 18-18-18

271
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
272
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
273
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-13±2, P-40±2, K-13±2
274
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
275
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
276
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
277
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
278
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,02
279
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
280
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
281
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
282
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
283
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
284
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
285
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
286
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
287
Poly-Feed 9.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, аммоний нитраты бар тотықтырғышы
N-17, P2O5-10, K2O-27
288
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
289
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
290
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
291
Kristalon: Special 18-18-18 минералды тыңайтқыштары

N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04
292
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
293
Водорастворимые NPK удобрения марки 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04

N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04
292
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
293
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04

314
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
315
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
316
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминовые удобрения
317
Гумат калия
K2O-12
800000,0
тонна
318
Удобрение жидкое органоминеральное Гумат калия
N-0,04, P-0,013, K-0,33, гуминовые кислоты-4,0, рН-7,1, Na-0,23, Zn-0,0005, Cu-0,001, Mn-0,0001, Fe-0,032, CaO-0,0001, S-0,0001
400,0
литр
319
Удобрение органоминеральное. Гумат калия
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
320
Удобрение органоминеральное Гумат калия
соли фульвовых кислот-20 г/л, соли гуминовых кислот-180 г/л, аминокислоты-25 г/л, микроэлементы-10 г/л
321
Удобрение органоминеральное. Гумат натрия
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
322
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
N общий-3,5, N органический-0,25, N мочевинный-3,25, P2O5-0,5, K2O-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-0,025, Zn-0,12, гуминовые и фульвовые кислоты-10, гидроксикарбоновые кислоты-0,6, аминокислоты-2,4
1125,0
литр
323
Удобрение Гумат-Антистресс
N-2 органический, гуминовые и фульвокислоты-10
900,0
литр
324
Цитогумат марки Б
N-1,43, P2O5-238мг/кг, K2O-6,2, Na-5,2, SO3-681мг/кг, CaO-939мг/кг, Mg-78мг/кг, Co-0,7мг/кг, Fe-253мг/кг, Mn-25мг/кг, Zn-71мг/кг, Mo-28мг/кг, Cu-96мг/кг, Al-76мг/кг, Ba-5,5мг/кг, Ni-1,3мг/кг
1938,0
литр
325
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
326
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2, гуминовые кислоты-36,5,фульвовые кислоты-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893,0
литр
327
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5г/л, гуминовые кислоты-38,9г/л, фульвокислоты-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8, рН-7,2
2009,0
литр
328
Удобрение универсальное "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты-2, органические кислоты-14, аминокислоты-0,15, N-3,5, P2O2-3,5, K2O-5, микроэлементы-0,5
1540,0
литр
329
Лигногумат марки Б Супер БИО
K-9,0, S≥3,0, соли гуминовых веществ-80-90, Ca, Mg, Si, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co

314
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
315
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
316
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминді тыңайтқыштары
317
Калий гуматы
K2O-12
800000,0
тонна
318
Калий гуматы сұйық органминералды тыңайтқышы
N-0,04, P-0,013, K-0,33, гумин қышқылдары-4,0, рН-7,1, Na-0,23, Zn-0,0005, Cu-0,001, Mn-0,0001, Fe-0,032, CaO-0,0001, S-0,0001
400,0
литр
319
Органминералды тыңайтқышы. Калий гуматы
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
320
Калий гуматы органминералды тыңайтқышы
фульв қышқылдарының тұздары-20 г/л, гумин қышқылдарының тұздары-180 г/л, аминқышқылдары-25 г/л, микроэлементтер-10 г/л
321
Органминералды тыңайтқышы. Натрий гуматы
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
322
Микроэлементтері бар Гумат K/Na тыңайтқышы
жалпы N-3,5, органикалық N-0,25, мочевиналық N-3,25, P2O5-0,5, K2O-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-0,025, Zn-0,12, гумин және фульв қышқылдары-10, гидроксикарбон қышқылдары-0,6, аминқышқылдары-2,4
1125,0
литр
323
Гумат-Антистресс тыңайтқышы
органикалық N-2, гумин және фульв қышқылдары-10
900,0
литр
324
Б маркалы Цитогумат
N-1,43, P2O5-238мг/кг, K2O-6,2, Na-5,2, SO3-681мг/кг, CaO-939мг/кг, Mg-78мг/кг, Co-0,7мг/кг, Fe-253мг/кг, Mn-25мг/кг, Zn-71мг/кг, Mo-28мг/кг, Cu-96мг/кг, Al-76мг/кг, Ba-5,5мг/кг, Ni-1,3мг/кг
1938,0
литр
325
"Оксигумат-У" кешенді органминералды тыңайтқышы
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
326
AL KARAL Herb органминералды тыңайтқышы
калий гуматы-2, гумин қышқылдары-36,5, фульв қышқылдары-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893,0
литр
327
"Белый жемчуг" сұйық гуминді тыңайтқышы
органикалық заттары-46,5г/л, гумин қышқылдары-38,9г/л, фульв қышқылдары-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8, рН-7,2
2009,0
литр
328
Микроэлементтері бар кешенді гумин-минералды әмбебап "ГУМИМАКС-П" тыңайтқышы
гумин және фульв қышқылдары-2, органикалық қышқылдары-14, аминқышқылдары-0,15, N-3,5, P2O2-3,5, K2O-5, микроэлементтер-0,5
1540,0
литр
329
Б Супер БИО маркалы Лигногумат
K-9,0, S≥3,0, гумин заттардың тұздары-80-90, Ca, Mg, Si, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co

1400,0
литр
330
Лигногумат марки АМ
соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4750,0
килограмм
331
Лигногумат марки Б
соли гуминовых веществ – 80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
2500,0
литр
332
Лигногумат марки БМ
K-9,0, S≥3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, соли гуминовых веществ-80-90, Ca, Mg, Si
1250,0
литр
333
Лигногумат марки БМ
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, соли гуминовых веществ-80,0-90,0
334
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфорнокислый однозамещенный≤1,35, карбамид≤2,5
2000,0
литр
335
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,5
336
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот-10, соли фульвовых кислот-2, аминокислоты-6
5649,0
литр
337
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
соли фульвовых кислот-10, B-8
338
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот-16, соли фульвовых кислот-4
5252,0
литр
339
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
фульвовые кислоты-20, S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3
5948,0
литр
340
Агрифул Антисоль
гуминовые вещества-37, гуминовые экстракты (фульвокислоты)-18, N-9, Ca-10
1880,0
литр
341
Агрифул
гуминовый экстракт-25, органические вещества-45, N-4,5, Р-1, К-1
1768,0
литр
342
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,02, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, Cr-0,007,калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
2038,0
литр
343
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,02, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,07, Cr-0,001, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр≥2х10^6 KOE/ мл)
1393,0
литр
344
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,05, Ni-0,01, Li-0,002, Se-0,001, Cr-0,002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)

1400,0
литр
330
АМ маркалы Лигногумат
гумин заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4750,0
килограмм
331
Б маркалы Лигногумат
гумин заттардың тұздары – 80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
2500,0
литр
332
БМ маркалы Лигногумат
K-9,0, S≥3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, гумин заттардың тұздары-80-90, Ca, Mg, Si
1250,0
литр
333
БМ маркалы Лигногумат
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, гумин заттардың тұздары-80,0-90,0
334
ЭКСПРЕСС маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
калий тұздары, гумин қышқылдары≤12, калий тұздары, фульв қышқылдары≤3, бір алмастырылған фосфорқышқылды калий≤1,35, карбамид≤2,5
2000,0
литр
335
ЭКСТРИМ маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
калий тұздары, гумин қышқылдары≤12, калий тұздары, фульв қышқылдары≤3, бір алмастырылған фосфорқышқылды калий≤1,5
336
Фульвигрейн Антистресс маркалы "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органминералды тыңайтқышы
гумин қышқылдарының тұздары-10, фульв қышқылдарының тұздары-2, аминқышқылдары-6
5649,0
литр
337
Фульвигрейн Бор маркалы "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органминералды тыңайтқышы
фульв қышқылдарының тұздары-10, B-8
338
Фульвигрейн Классик маркалы "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органминералды тыңайтқышы
гумин қышқылдарының тұздары-16, фульв қышқылдарының тұздары-4
5252,0
литр
339
Фульвигрейн Стимул маркалы "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органминералды тыңайтқышы
фульв қышқылдары-20, S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3
5948,0
литр
340
Агрифул Антисоль
гуминді заттары-37, гумин сығындылары (фульв қышқылдары)-18, N-9, Ca-10
1880,0
литр
341
Агрифул
гумин сығындысы-25, органикалық заттары-45, N-4,5, Р-1, К-1
1768,0
литр
342
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,02, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, Cr-0,007, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1,5
2038,0
литр
343
"5:6:9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,02, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,07, Cr-0,001, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титр≥2х10^6 KOE/ мл)
1393,0
литр
344
"Кешенді" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,05, Ni-0,01, Li-0,002, Se-0,001, Cr-0,002, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)

3399,0
килограмм
418
SALICA (11-6-40)+TE
N-11, NО3-N-11, P2O5-6, K2O-40, В-0,03, Fe-0,03, Mn-0,06, Мо-0,02, Zn-0,06
3373,0
килограмм
419
SALICA (11-42-11)+TE
N-11, P2O5-42, K2O-11, В-0,02, Fe-0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,03
420
SALICA 18-18-18 +TE
N-18, NH4-N-4, NО3-N-3, NH2-N-11, P2O5-18, K2O-18, В-0,01, Fe -0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,02
421
Компексное удобрение "Nutrimic Plus"
N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2679,0
килограмм
422
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N-3, P2O5-8 , K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
423
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
424
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
425
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
426
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
427
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
428
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
429
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
430
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 18-18-18+1MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
431
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 20-10-20
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
432
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
433
Минеральное удобрение "Fertiroyal 5-30-20 + Micro"
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1122,0
килограмм
434
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1277,0
килограмм
435
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1203750,0
тонна
436
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
437
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02

3399,0
килограмм
418
SALICA (11-6-40)+TE
N-11, NО3-N-11, P2O5-6, K2O-40, В-0,03, Fe-0,03, Mn-0,06, Мо-0,02, Zn-0,06
3373,0
килограмм
419
SALICA (11-42-11)+TE
N-11, P2O5-42, K2O-11, В-0,02, Fe-0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,03
420
SALICA 18-18-18 +TE
N-18, NH4-N-4, NО3-N-3, NH2-N-11, P2O5-18, K2O-18, В-0,01, Fe -0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,02
421
"Nutrimic Plus" кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2679,0
килограмм
422
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 3-8-42
N-3, P2O5-8 , K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
423
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 3-5-55 маркалы
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
424
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 8-20-30
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
425
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
426
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
427
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
428
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
429
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
430
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 18-18-18+1MgO ы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
431
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 20-10-20
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
432
Growfert+Micro кешенді тыңайтқыш маркасы 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
433
"Fertiroyal 5-30-20 + Micro" минералды тыңайтқышы
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1122,0
килограмм
434
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1277,0
килограмм
435
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1203750,0
тонна
436
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
437
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02

438
Удобрение BIOMAXIM SEED
органическое вещество-35,9, свободные аминокислоты-13,0, N-4,55, СаО-3,1, SO3-1,75, MgO-0,22, В-0,2
79000,0
килограмм
439
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг "хелат Zn-15"
Zn-15
2985,0
килограмм
440
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
килограмм
441
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг "хелат Fe-13"
Fe-13
442
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2О-55, MgО-5
160000,0
тонна
443
Удобрение Hanse Premix
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
444
Amcolon 16-8-24
N-16, P2O5-8, K2O-24
757,0
килограмм
445
Amcolon 20 - 20 -20
N-20, NH4-N-3,4, NO3-N-5,3, NH2-N-11,3, P2O5-20, K2O-20, Fe-ЭДТА-0,050, Mn-ЭДТА-0,020, Zn-ЭДТА-0,020, Cu-ЭДТА-0,010, B-0,010, Мо-0,01
744,0
килограмм
446
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1261,0
килограмм
447
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
448
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
449
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
450
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
451
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
452
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
1278,0
килограмм
453
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
454
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
455
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
456
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1900,0
килограмм
457
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)

438
BIOMAXIM SEED тыңайтқышы
органикалық заттары-35,9, бос аминқышқылдары-13,0, N-4,55, СаО-3,1, SO3-1,75, MgO-0,22, В-0,2
79000,0
килограмм
439
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқышы: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985,0
килограмм
440
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқышы: "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
килограмм
441
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқышы: "хелат Fe-13"
Fe-13
442
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқышы
K2О-55, MgО-5
160000,0
тонна
443
Hanse Premix тыңайтқышы
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
444
Amcolon 16-8-24
N-16, P2O5-8, K2O-24
757,0
килограмм
445
Amcolon 20 - 20 -20
N-20, NH4-N-3,4, NO3-N-5,3, NH2-N-11,3, P2O5-20, K2O-20, Fe-ЭДТА-0,050, Mn-ЭДТА-0,020, Zn-ЭДТА-0,020, Cu-ЭДТА-0,010, B-0,010, Мо-0,01
744,0
килограмм
446
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1261,0
килограмм
447
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
448
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
449
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
450
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
451
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
452
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
1278,0
килограмм
453
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
454
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
455
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
456
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1900,0
килограмм
457
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы

N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
458
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
459
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
460
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, K2О-36
527625,0
тонна
461
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2О5-5, K2О-26
462
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487500,0
тонна
463
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
464
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07
225000,0
тонна
465
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
466
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
467
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
468
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
469
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
470
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680625,0
тонна
471
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1125,0
килограмм
472
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
473
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
474
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
475
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
476
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
477
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
478
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 19-19-19

N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
458
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
459
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
460
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, K2О-36
527625,0
тонна
461
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2О5-5, K2О-26
462
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487500,0
тонна
463
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
464
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07
225000,0
тонна
465
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
466
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
467
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
468
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
469
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
470
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680625,0
тонна
471
ФЕРТИКА Жапырақты 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1125,0
килограмм
472
ФЕРТИКА Жапырақты 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
473
ФЕРТИКА Жапырақты СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
474
ФЕРТИКА Жапырақты 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
475
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
476
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
477
ФЕРТИКА Плюс 12-11-26 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
478
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқыш маркасы 19-19-19

787
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,048, В-0,01, Mo-0,01, Fe-0,016, Cu-0,048, Co-0,01, Se-0,01
1621,0
литр
788
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,08, Se-0,015
1500,0
литр
789
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,0
литр
790
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,06, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925,0
литр
791
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2494,5
литр
792
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Железо"
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
2150,0
литр
793
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
2650,0
литр
794
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3010,0
литр
795
Жидкое органо-минеральное удобрение "Волски Оптим KZ"
N-1,0
2631,0
литр
796
Органо-минеральное удобрение "Борошанс"
B-20, N-4, органическое вещество-20, экстракт морских водорослей-20
3459,0
литр
797
Органо-минеральное удобрение "Макрошанс"
Cu-1, Fe-3, Mn-0,7, Zn-1,6, B-0,3, Mg-0,7, S-1, K-5, органическое вещество-20
3578,0
литр
798
Органо-минеральное удобрение "Полишанс"
экстракт морских водорослей-18, альгиновая кислота-1,4, органическое вещество-15, N-9, P2O2-3, K2O-6, Fe-1,6, Cu-0,8, Zn-1,2, Mn-0,4
3513,0
литр
799
Органо-минеральное удобрение "Шанс Универсал"
экстракт морских водорослей-20, Zn-10, N-15
3435,0
литр
800
Органо-минеральное удобрение "Энергошанс"
экстракт морских водорослей-20, органическое вещество-5, альгиновая кислота-1, N-6, P-2,5, K-6
3396,0
литр
801
Микроудобрение Микрополидок марки Микрополидок Бор
N-5, Mg-0,15, B-15, Mo-0,35, глутаминовая кислота-0,002г/л
3500,0
литр
802
Микроудобрение Микрополидок марки Микрополидок Плюс
N-20, P2O5-12, K2O-10, S-0,15, Mg-0,11, Fe(ЭДТА)-0,11, Mn(ЭДТА)-0,06, B-0,01, Zn(ЭДТА)-0,02, Cu(ЭДТА)-0,021, Mo-0,05, Co-0,02, глутаминовая кислота-0,002г/л, L-аланин-0,014г/л
3303,0
литр
803
Микроудобрение Микрополидок марки Микрополидок Цинк

787
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,048, В-0,01, Mo-0,01, Fe-0,016, Cu-0,048, Co-0,01, Se-0,01
1621,0
литр
788
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,08, Se-0,015
1500,0
литр
789
"Микромак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,0
литр
790
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,06, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925,0
литр
791
"Экомак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2494,5
литр
792
"Волски Моно-Железо" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
2150,0
литр
793
"Волски Моно-Цинк" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
2650,0
литр
794
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
3010,0
литр
795
"Волски Оптим KZ" сұйық органминералды тыңайтқышы
N-1,0
2631,0
литр
796
"Борошанс" органминералды тыңайтқышы
B-20, N-4, органикалық заттары-20, теңіз балдыры сығындысы-20
3459,0
литр
797
"Макрошанс" органминералды тыңайтқышы
Cu-1, Fe-3, Mn-0,7, Zn-1,6, B-0,3, Mg-0,7, S-1, K-5, органикалық заттары-20
3578,0
литр
798
"Полишанс" органминералды тыңайтқышы
теңіз балдыры сығындысы-18, альгин қышқылы-1,4, органикалық заттары-15, N-9, P2O2-3, K2O-6, Fe-1,6, Cu-0,8, Zn-1,2, Mn-0,4
3513,0
литр
799
"Шанс Универсал" органминералды тыңайтқышы
теңіз балдыры сығындысы-20, Zn-10, N-15
3435,0
литр
800
"Энергошанс" органминералды тыңайтқышы
теңіз балдыры сығындысы-20, органикалық заттары-5, альгин қышқылы-1, N-6, P-2,5, K-6
3396,0
литр
801
Микрополидок Бор маркалы Микрополидок микротыңайтқышы
N-5, Mg-0,15, B-15, Mo-0,35, глутамин қышқылы-0,002г/л
3500,0
литр
802
Микрополидок Плюс маркалы Микрополидок микротыңайтқышы
N-20, P2O5-12, K2O-10, S-0,15, Mg-0,11, Fe(ЭДТА)-0,11, Mn(ЭДТА)-0,06, B-0,01, Zn(ЭДТА)-0,02, Cu(ЭДТА)-0,021, Mo-0,05, Co-0,02, глутамин қышқылы-0,002г/л, L-аланин-0,014г/л
3303,0
литр
803
Микрополидок Цинк маркалы Микрополидок микротыңайтқышы