О признании утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 15 марта 2019 года №37-8/3 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Зайсанского района"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № VIII-21-23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 марта 2024 года № 8978-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 15 марта 2019 года №37-8/3 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Зайсанского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5820).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Загипаров

"Зайсан ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту туралы "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы №37-8/3 шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № VIII-21-23 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 8978-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Зайсан ауданының Құрмет грамотасының наградтау туралы Ережені бекіту туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы №37-8/3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5820 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Загипаров